Покровська міська рада

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Матюшина Ольга, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Матюшина Ольга

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) щодо Покровської міської ради Донецької обл.

1)Чи оприлюднюється інформація про детальний робочий план міського голови та виконавчих органів міської ради на тиждень/день?
2)Чи ухвалено бюджетний регламент або інший спеціальний документ про особливості порядку розгляду, ухвалення змін до бюджету та участі громадськості в бюджетному процесі (проведення бюджетних слухань) тощо?
3)Чи використовується спеціальний публічний сервіс або інший офіційний Інтернет-ресурс з питань закупівель, на якому можна вільно ознайомитися зі скаргами, пропозиціями та зверненнями (наприклад, кабінет органу місцевого самоврядування на DOZORRO)?
4)Чи існує система електронної реєстрації заяв на житло та онлайн-черга?
5)Чи підключено місто до офіційної платформи, яка допомагає людям відкрити власний бізнес?

Якщо відповіді на вище зазначені питання є позитивними прохання дати посилання на інтернет-ресурси, якщо ні, то посилання на нормативно-правовий акт.

Відповідь прошу направити на е-mail: [email address]

З повагою,

Матюшина Ольга

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти