Поліпшення житлових умов пільговиків у 2020 році

Цивінська Юлія Леонтіївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Яка кількість квартир була безкоштовно передана Департаментом будівництва та житлового забезпечення у 2019 -2020 роках громадянам всіх пільгових категорій для поліпшення житлових умов в Дніпровському районі, Оболонському районі, Деснянському районі та Дарницькому районі міста Києва?

2) Які пільгові категорії громадян, що перебувають на квартирному обліку в Дніпровському районі, Оболонському районі, Деснянському районі та Дарницькому районі міста Києва безкоштовно отримали квартири або заплановане для них отримання безкоштовних квартир (чи сертифікати на безкоштовне отримання квартир) в 2019-2020 роках?

3) Яка кількість службових квартир була безкоштовно надана у 2019 -2020 роках для поліпшення житлових умов службовців Дніпровського району, Оболонського району, Деснянському району та Дарницькому району міста Києва з подальшим правом приватизації цих житлових приміщень?

4)Яка кількість квартир заплановано або вже надано безкоштовно громадянам, що перебувають на квартирному обліку , як багатодітні родини, що мають 5 і більше дітей (позачерговики) в Дніпровському районі, Оболонському районі, Деснянському районі та Дарницькому районі міста м.Києва у 2019-2020 році?

З повагою,

Цивінська Юлія Леонтіївна

Департамент будівництва та житлового забезпечення

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]

Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація,

1 Attachment

Департамент будівництва та житлового забезпечення

1 Attachment

Про надання квартир у 2019-2020 роках