Положення про порядок проведення навчання державної реєстраційної служби

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
копію Пололоження про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці працівників апарату Державної реєстраційної служби України виданого на підставі пункту 3.2 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Державного комітетету України з нагляду за охороною праці від 26 січня 2005 року N 15 та зареєстрованого в Мін"юсті 15 лютого 2005 року за N 231/10511 (далі-Типове положення).
Звертаю вашу увагу, що відповідно до пункту 1.3 вимоги Типового положення є обов'язковими для виконання усіма центральними, місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, бюджетними установами та суб'єктами господарювання (далі - підприємства) незалежно від форми власності та видів діяльності.
Згідно з пунктом 3.2 Типового положення на підприємствах на основі Типового положення, з урахуванням специфіки виробництва та вимог нормативно-правових актів з охорони праці, розробляються і затверджуються відповідні положення підприємств про навчання з питань охорони праці.
Отже, у кожного міністерства або ЦОВВ обов'язково має бути таке положення!

З повагою,

Юрій

Державна реєстраційна служба України (Статус ЮО: припинено)

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти