Порядок встановлення сферичного дорожнього дзеркала та нанесення пішохідного переходу

Артем Гордєєв

Добрий день!
Законом України "Про доступ до публічної інформації" визначено порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес. Метою цього Закону є забезпечення прозорості та відкритості суб'єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.
Статтею 19 зазначеного Закону визначені наступні вимоги : "Запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.
Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Письмовий запит подається в довільній формі.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
в які органи державної влади чи місцевого самоврядування неохідно звертатися для встановлення сферичного дзеркала на дорозі та/або надання дозволу на його встановлення, а також нанесення розмітки пішоходного переходу та встановлення відповідного знаку? Крім того, прохання вказати нормативно-правові акти, якими регулюється порядок встановлення сферичного дзеркала на дорозі та/або надання дозволу на його встановлення, а також порядок надання дозволу на нанесення розмітки пішоходного переходу та встановлення відповідного знаку.
Дякую!
Артем Гордєєв
067 405 74 73

Артем Гордєєв

Доброго дня!

Не отримав від вас інформації у встановлений чинним законодавством строк. Прохання надати відповідь на запит про доступ до публічної інформації.

З повагою,

Артем Гордєєв