Посадова інструкція

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тарас, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
Оскільки запит надсилався в електронному вигляді, звертаю Вашу увагу на те, що вимоги статті 19 Закону Про доступ щодо зазначення дати і підпису запитувача стосуються виключно запитів, що подаються у письмовій формі. При цьому, відповідно до ч.3 цієї ж статті: Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Тобто, запит, надісланий в електронному вигляді не є за своєю формою "письмовим запитом" і відповідно до ч.5 цієї ж статті має містити лише ім'я особи, її контакти та, власне, сам предмет запиту».
«Рішення КСУ по справі за поданням Жашківської районної ради від 2012 року і Закон України «Про захист персональних даних» передбачають, що не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень. В будь-якому випадку, мотивована відповідь розпорядника має містити не тільки формальні посилання на норми закону, які обмежують доступ, а й змістовний аналіз, чому від поширення такої інформації постраждають інтереси осіб. Чому такий захист має переваги над правом суспільства знати таку інформацію. Це, так званий, трискладовий тест з ч.2 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно Постанови Пленуму ВАСУ: «Якщо запит стосується інформації, яка міститься в кількох документах і може бути зібрана і надана без значних інтелектуальних зусиль (наприклад, без проведення додаткового змістовного аналізу), то така інформація відповідає критеріям «відображеності та задокументованості» і є публічною.
Отже, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Посадову інструкцію і характеристику на Тимченко Антона Юрійовича, інспектор патрульної поліції у місті Києві, Спеціальний жетон № 0001161, посвідчення ДПП 010837
2. Посадову інструкцію і характеристику на Ярового Євгена Юрійовича, Спеціальний жетон № 0164694, посвідчення ДПП 011754
3. Посадову інструкцію і характеристику на Сокальського Петра Романовича.
4. Відповідь прошу надати через сайт https://dostup.pravda.com.ua

З повагою, Тарас.

УПП у м.Києві ДПП, Патрульна поліція України

1 Attachment