посадові особі гімназії "Київська Русь"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Лариса, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Сканкопію наказу про призначення заступника директора з адміністративно- господарської роботи гімназії "Київська Русь" Дарницького району м. Києва, який призначений і працює на дату отримання запиту;

2. Сканкопію Посадової інструкції заступника директора з адміністративно-господарської роботи "Гімназія "Київська Русь" Дарницького району м. Києва, яка затвердженна директором та з якою ознацомлений призначений заступник з адміністративно-господарської роботи гімназії "Київська Русь" на дату отримання запиту.

3. Сканкопію штатного розпису по гімназії "Київська Русь" Дарницького району м. Київа, який діє на дату отримання запиту.

Прошу надати відповідь у визначений законом термін електронною поштою.

З повагою,

Лариса

Управління освіти,

1 Attachment

гімназія "Київська Русь",

1 Attachment

--
З повагою
гімназія "Київська Русь"
+38(044)3328440

Світлана Сорока,

Шановна Ларисо, доброго дня!  Прошу Вас зв`язатись зі
мною [1]050-637-80-27 Світлана- працівник управління освіти Дарницького
району, з метою уточнення по Вашому запиту стосоно Бадаєвої І.М.,
директора гімназії "Київська Русь".
Або надішліить Ваш контактний телефон.  З повагою, Світлана.
Заздалегідь дякую за розуміння

References

Visible links
1. file:///tmp/tel:+380506378027