Пошукова система Оберіг.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Aлексей, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати завірені належним чином нормативно правові акти на підставі яких особи, що представляють Національну Поліцію, Національну Поліцію України, Патрульну Поліцію України здійснюють перевірку та/або встановлення особи/людини через Єдиний реєстр військовозобов’язаних «Оберіг»

Відповідь надати у повному обсязі з підписами та печатками, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів запиту у 5-ти денний термін.

У випадку , якщо з якихось причин неможливо надати змістовну відповідь по суті запиту – письмово вказати причину та перенаправити запит за належністю відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника зазначеної інформації.

З повагою.
Олексій.

СЕД МВС, Міністерство внутрішніх справ України

2 Attachments

На № 748ЗІ від 30.05.2024

МІА СЕД,

2 Attachments

Олексій "Оберіг"