Послуги з поточного ремонту приміщення спортивної зали КЗШ І-ІІІ ступенів №73

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) :

Інформацію по статусу ремонта спортивної зали КЗШ #73, ID контракт в системі "Прозорро"- UA-2020-04-02-000674-c-c1 (договір #229 від 01.04.2020 з ТОВ "УКРМОНТАЖСПЕЦБУД"). А саме:
1. Надати тендерну документацію - дефектний акт, технічне завдання,  договір з підрядником та акти на виконані роботи, назву чи  ПІБ технічного аудітора, що приймав роботи.
2. Вказати причину зупинки робіт.
3. Вказати строк завершення ремонту зали (бо дітям нема де проводити заняття взимку).
4. Вказати, куди перерозподілені неосвоєні кошти, що заплановані на ремонт спортивної зали КЗШ #73 у 2020?
5. Надати копію узгодженого плану видатків на ремонти та технічні експертизи по КЗШ #73 на 2021рік.

Звертаємо Вашу увагу, що  відповідно до частини 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»  не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по-батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

З повагою,

Катерина

ДОН Кривий Ріг приймальня,

4 Attachments

----- Исходное сообщение -----
Тема: додатки до ІЗ КЗШ №73
От кого: Elena Kosinova <[email address]>
Кому: Приймальня <[email address]>
Отправлено: 04.12.2020 10:03,

-- реклама -----------------------------------------------------------
Созвучны со временем:
История датского чуда Bang&Olufsen https://bit.ly/33CywZ3