Постанова КМУ 391

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Наталя Поліщук

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Постановою кму від 25 квітня 2023 р. № 391 «Деякі питання оплати праці працівників державних органів та органів місцевого самоврядування під час воєнного стану» передбачено підвищення посадових окладів працівників державних органів, які безпосередньо здійснюють свої повноваження, зокрема, на територіях можливих бойових дій, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженого Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, для яких не визначена дата припинення можливості бойових дій, посадові оклади визначаються з урахуванням коефіцієнта 1,5.
Водночас, передбачено, що підвищення розмірів посадових окладів з урахуванням коефіцієнтів, передбачених підпунктом 1 цього пункту, здійснюється з урахуванням фактично відпрацьованого часу протягом місяця.

Враховуючи зазначене прошу надати інформацію:
1. Кількість працівників територіальних органів НАДС, яким підвищується оклад на 1,5.
2.Чи попали в перелік працівників, яким підвищується оклад, працівники, які працюють дистанційно вдома, а не в будівлі органу, що розміщений на території можливих бойових дій?
3. Як НАДС перевірив, що працівник, який працює дистанційно, дійсно працює безпосередньо на території можливих бойових дій? Чи такі працівники не мають право на підвищення? Працювати треба в будівлі органу?
4. Як НАДС застосовує визначення «здійснення повноважень безпосередньо на території можливих бойових дій»?
5. Як НАДС встановлює/ підвищує оклади? Які документи приймає, щоб нарахувати підвищення з урахуванням фактичного відпрацьованого часу? Чи робе зміни до штатного розпису кожен день, якщо працівник працює на вказаній території через день - пару днів дистанційно на територї, що не підпадає в перелік, один день - на території можливих бойових дій. Чи може вважає, що достатньо використовувати раніше задверджений штатний розпис з звичайним окладом, а підвищення окладу встановлювати наказом в окремі дні безпосередньо роботи на території?
6. Які джерела визначив НАДС для покриття видатків для реалізації цієї постанови? Яка сума додаткових видатків для НАДС?.

7. Прошу надати інформацію або розʼяснення, враховуючи, що саме НАДС відповідає за формування і реалізацію державної політики в сфері оплати праці державних службовців.
Відповідь прошу надати якнайшвидше, враховуючи суспільний резонанс, на електрону пошту.

З повагою,

Наталя Поліщук

Національне агентство України з питань державної служби

1 AttachmentНаталя Поліщук

Доброго дня!
Шановні працівники НАДС!
Прикріплений Вами файл не відкривається. Він пошкоджений.
Хіба це якісна робота державного органу?

З повагою,

Наталя Поліщук

zagal, Національне агентство України з питань державної служби

2 Attachments

----- Вихідне повідомлення -----
Від: "Наталя Поліщук" <[FOI #111683 email]>
Кому: "FOI requests at Національне агентство України з питань державної служби" <[Національне агентство України з питань державної служби request email]>
Надіслано: Четвер, 4 Травень 2023 р 18:56:09
Тема: Re: DocNet: НАДС - (Вихідний №2074/54-23 від 03.05.2023)

Доброго дня!
Шановні працівники НАДС!
Прикріплений Вами файл не відкривається. Він пошкоджений.
Хіба це якісна робота державного органу?

З повагою,

Наталя Поліщук

показати цитоване

zagal, Національне агентство України з питань державної служби

1 Attachment