Постанова КМУ №719

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій Головко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Сергій Головко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

По Постанові КМУ від 19 жовтня 2016 р. № 719. Згідно пункту 5 даної Постанови Мінветеранів отримує щорічно до 1 квітня інформацію від регіональних органів соціального захисту населення про перелік осіб які перебувають в черзі на даний момент.
Надайте будь ласка інформацію чи можливе внесення правок в дану Постанову, що до строків збору інформації, наданої Мінветеранів регіональними органами соціального захисту населення?
Дивлячись на значне збільшення осіб які мають право по даній Постанові на отримання компенсації на житло було б доречно збирати дані про осіб не один раз на рік, а що квартально, або кожне півріччя.

З повагою,

Сергій Головко

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

צ ̦.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

?V44V; 725@=5=L 3@><04O= B0 4>ABC?C 4> ?C1;VG=>W V=D>@<0FVW,

1 Attachment

______________
Відділ звернень громадян та доступу до публічної інформації
Управління документообігу та звернень громадян
Міністерства у справах ветеранів України

(063) 035-40-92