Поточний ремонт та обслуговування школа №6

Доброго дня!

На підставі ст. 34 Конституції України та ст.5 Закону України «Про інформацію» кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформацій, необхідні для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів .
Згідно ст 5 Закону України « Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно ст 19 цього ж закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації незалежно від того, стосуються ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Відповідно до ч 5 ст 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном , у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. А згідно ч 7 ст. 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» обмеженню доступу підлягає інформація, а не документ. Якщо документ містить інформацію з обмеженим доступом, для ознайомлення надається інформація, доступ до якої не обмежений.
Зважаючи на вищенаведене, керуючись ст. 5, 6, 13, 19-20, 24 Закону України « Про доступ до публічної інформації, ст 5,6 Закону України «Про інформацію» прошу надати наступну інформацію:

1. Прошу надати копії кошторисів та актів виконаних робіт поточних ремонтів та обслуговування школи №6. За 2015,2016 роки, включно з 2017 роком

2. Прошу надати інформацію, деталізований перелік ремонтних робіт ,та їх вартість. Прошу надати копії цих документів за останні три роки.

З повагою,

Iryna

Подільська районна в місті Києві державна адміністрація

2 Attachments

З повагою

Управління освіти
Подільської РДА

тел.4250477