Потреби на 2021 рік

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. документи про проведення тендерних торгів з придбання миючих і дезінфікуючих засобів для дошкільних навчальних закладів Святошинського району.
2. документи про проведення тендерних торгів на закупку і постачання меблів і ігрових куточків, спортивного інвентарю для дошкільних навчальних закладів Святошинського району, згідно потреб керівників.
3. документи про проведення тендерних торгів на закупку м'якого інвентарю для дошкільних навчальних закладів Святошинського району, згідно потреб керівників.
4. документи про проведення тендерних торгів на закупку вуличного інвентарю для дошкільних навчальних закладів Святошинського району, згідно потреб керівників.
5. Який відсоток коштів, призначених за програмою "Гроші ходять за дитиною", освоєно по дошкільним закладам Святошинського району?
6. За чиї кошти буде придбане те, що не прибав відділ освіти, згідно потреб керівників?
7. Куди пішли кошти, виділені за заклад, які не освоїв відділ освіти згідно потреб керівників?

З повагою,

Аліса