Повідомлення.

Олена Метл

Я жива Женчина з власним ім'ям Олена, в правосуб'єктності Людина зі збереженням всіх прав і свобод, українка, одна з Українського Народу і Народу України, керуючись ст.6 Загальної декларації прав людини, ст.16 Міжнародного пакту про громадянські і політичні права повідомляю "КМУ" про наступне:
"КМУ" - код ЄДРПОУ 00031101, зареєстрований в Dun&Bradstreet (D&B), DUNS-552646506.
Ви викриті.
N З УРСР N980-ХІІ від 18.04.1991р., про утворення Кабінету Міністрів Української РСР. З УРСР N1554-ХІІ від 17.09.1991р., про зміни назви УРСР на Україна. Таким чином Кабінет Міністрів Української РСР перетворився/переіменувався на КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ.
Державний орган не може бути суб'єктом господарювання. А КМУ таким суб'єктом є. Ви комерційна фікція, поза конституційним правовим полем і тому, не являєтесь суб'єктом публічно-владних повноважень.
Всі ваші оферти, в яких Український Народ та Народ України перетворили на "фізичних осіб", "осіб", "громадян України" залишаю без акцепту в силу того, що ваші оферти не розкрили всю вашу ЧОРНУ СУТНІСТЬ - КАТІВ Української нації.
ВСІ ВАШІ ОФЕРТИ в яких Народ України та Український Народ називаються "фізична особа", "особа", "громадянин України" - без акцепту.
Всі ваші фікції, пропозиції, контракти, оферти - без акцепту.
Юридичні фікції "ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ", ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ", "КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ" ТА ІНШІ ФІКЦІЇ втратити свої повноваження у зв'язку з моєю недовірою до всіх осіб, які користуються цими фікціями.
В ваших послугах немає потреби.
Мовчання, ігнорування цього повідомлення, незрозуміла відповідь, відповідь не по суті, будь які дії чи бездіяльність являється вашою згодою з вищевикладеним.
Забороняю використовувати, обробляти та передавати мої персональні дані третім особам.
Така моя Воля.
Женчина з власним ім'ям Олена, Людина, зі збереженням всіх прав і свобод, яка живе по Честі, Совісті та в дусі братерства з Людством.
Без регресу.
Без ущербу.
Без обороту на мене і мій Рід.