Повідомлення про корупцію

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Толочко Іван Миколайович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Толочко Іван Миколайович

Доброго дня!

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора викрито та повідомлено про підозру заступнику директора одного з департаментів Державної аудиторської служби України за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).
За даними слідства, протягом 2021 року службовець вимагав від представника підприємства 5 тис доларів США неправомірної вигоди. За ці кошти він обіцяв сприяти у складенні висновку щодо порушення законодавства про публічні закупівлі, допущені замовником, що дозволило б підприємству повторно взяти участь у тендері, який воно програло.
Після одержання всієї суми коштів його затримано правоохоронцями в порядку ст. 208 КПК України.
Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Проводяться першочергові слідчі дії, встановлюються інші особи, причетні до вчинення кримінального правопорушення.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Головного слідчого управління Нацполіції України за оперативного супроводу співробітників Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ, а також за сприяння керівництва Держаудитслужби.
Як засвідчили надані документи, за роботу департаментів Державної аудиторської служби України, працівника одного з яких затримано правоохоронцями, відповідають заступники Голови Олександр Шкуропат та Юлія Соляник.
Без сумніву, ці керівники причетні до вчинення кримінального правопорушення, оскільки наділені правом підпису відповідних документів і діють як злочинне угрупування.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

призначити проведення внутрішньої (службової) перевірки або розслідування інформації у разі підтвердження фактів, викладених у повідомленні, або необхідності подальшого з’ясування їх достовірності;

передати матеріали до органу досудового розслідування у разі встановлення ознак кримінального правопорушення або до інших органів, уповноважених реагувати на виявлені правопорушення в порядку, передбаченому Кримінальним процесуальним кодексом України;

надати підтвердні документи

З повагою,

Толочко Іван Миколайович

info, Національне агентство з питань запобігання корупції

1 Attachment

Національне агентство з питань запобігання корупції

1 Attachment