Повідомлення про злочини

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Повідомляємо Вам, що в АТ Дніпрогаз, а саме в службі автотранспорту,кожен день керіництво вчиняє злочини. А саме: начальник Автотранспортної служби Кудим Артем Віталійович, разом з старшим механиком Горчаренко Валерієм Григоровичем, старшим диспечером, Гужва Ольга Васильївна, та її сестрою, яка відповідає за GPS на автомобілях, Ірина Василіївна, а також відповідальний служби безпеки за автотранспортну службу, створили совїми діями цілу організовану групу по розкраданню майна та цінностей АТ Дніпрогаз для власного збагачення.
Ще раз ноголошуємо, що організатором всього є Кудим А.В., який організував додатковий заробіток собі та своїм приплічникам. На балансі АТ Дніпрогаз знаходяться автомобілі, які фізично вже не можуть самостійно рухатись, так звані скілети, які розібрали на запчастини, або після ДТП. З яких знімають датчики GPS і переставляють на робочі автомобілі, та списують топливо, яке потім продають за коши, та кладуть собі в кишеню. Крім тієї інформацфї, що вищевказані автомобілі, ми впевнені , що є і інші авто, також використовуються з цілью власного збагачення. Це все легко доказати, на території АТ Дніпрогаз є камери відеоспостереження, слюсарі, які розбирали ці автомобілі, та самі водії, хто підписував шляхові листи, бухгалтерія, відеоспостереження на АЗС. Це ЗІЛ(по народному Бичок) 5301 державний знак АЕ66-81СХ, який з 04.05.2022 року фізично не може самостійно перусуватись ,та виконувати якісь роботи. З вказаної дати та по теперішній час вищевказаний автомобіль вікористовується тільки на бумазі. сума збитку в місяць меньше 30000 гр. Део Нексия державний знак АЕ01-36НЕ після ДТП, та не відремотованийале по паперам, автомобіль єксплатується по паперам. На автомобілі ГАЗ 53 державний знак АЕ56-19НВ на даний час топлива більше однієї тонни. Вищевказаними особами також здається металобрухт, а саме: запчастини колишнього використання, та цілі агригати, та самі автомобілі,не на офіційну площадку з якою є домлвленічсть АТ Дніпррогаз, а на інші, де кошти не фраховуються.
Всі викладені нами факти достовірні, є підтвержуючі документи, якщо Вами не буде прйнято заходів, щодо звільненя вищевказних співробітників, після відповідної вашої перевіки, та передання відповідних матеріалів до контролюючих органів нами буде на підставі вашої відповіді,направленне відповідне звернення до правління, та акціонерів РГК.

З повагою Консянтин Кожушко

Контакт-Центр, АТ Київгаз

.
"" , ..
, , .
.

________________________________________
: <[FOI #107264 email]>
: 30 2022 . 14:11
: -
: -

!

1, 13, 19, 20 13 2011 , , ( ):

, , , . : ³, , , , , GPS , 볿, , .
, .., . , , , , . GPS , , , . 򳺿 , , , , . , , , , 䳿, , , . Dz( ) 5301 66-81, 04.05.2022 , . . 30000 . 01-36 , , . 53 56-19 . , : , , , , , .
, , , , , , , .

-------------------------------------------------------------------

, .
[FOI #107264 email]

Is [АТ Київгаз request email] the wrong address for Freedom of Information requests to ? If so, please contact us using this form:
https://dostup.pravda.com.ua/change_requ...

! -

-------------------------------------------------------------------

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]