Повідомлення про злочини

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Повідомляємо Вам, що в АТ Дніпрогаз, тепер НАФТОГАЗ, який розташований за адреою м. Дніпро, вул. Олександра Конинського, 5, а саме в службі автотранспорту, кожен день керіництво вчиняє злочини. А саме: начальник автотранспортної служби Кудим Артем Віталійович, разом з старшим механиком Горчаренко Валерієм Григоровичем, старшим диспечером Гужвою Ольгою Васильіївною, та її сестрою, яка відповідає за GPS на автомобілях, Ірина Василіївна, а також відповідальний служби безпеки за автотранспортну службу, створили совїми діями цілу організовану групу по розкраданню майна та цінностей НАФТОГАЗ (АТ Дніпрогаз) тепер НАФТОГАЗ,для власного збагачення.
Ще раз ноголошуємо, що організатором всього є Кудим А.В., який організував додатковий заробіток собі, та своїм приплічникам. На балансі НАВТОГАЗ (АТ Дніпрогаз) знаходяться автомобілі, які фізично вже не можуть самостійно рухатись, так звані скілети, які розібрали на запчастини, або після ДТП. З яких знімають датчики GPS і переставляють на робочі автомобілі, та списують топливо, яке потім продають за коши, та кладуть собі в кишеню. Крім тієї інформацфї, що вищевказані автомобілі, ми впевнені , що є і інші авто, також використовуються з цілью власного збагачення. Це все легко доказати, на території АТ Дніпрогаз є камери відеоспостереження, слюсарі, які розбирали ці автомобілі, та самі водії, хто підписував шляхові листи, бухгалтерія, відеоспостереження на АЗС. Це ЗІЛ(по народному Бичок) 5301 державний знак АЕ66-81СХ, який з 04.05.2022 року фізично не може самостійно перусуватись ,та виконувати якісь роботи. З вказаної дати та по теперішній час вищевказаний автомобіль вікористовується тільки на бумазі. сума збитку в місяць не меньше 30000 гр. Део Нексия державний знак АЕ01-36НЕ після ДТП, та не відремотований, але по паперам, автомобіль єксплатується. На автомобілі ГАЗ 53 державний знак АЕ56-19НВ на даний час палива більше однієї тонни. Вищевказаними особами також здається металобрухт, а саме: запчастини колишнього використання, та цілі агригати, та самі автомобілі, не на офіційну площадку.
Всі викладені нами факти достовірні, є підтвержуючі документи. Вважаємо, що Вами будуть прйнятівідповідні заходи, щодо звільненя вищевказних співробітників, після відповідної перевіки, та передання відповідних матеріалів до контролюючих органів, щоб не було в державному підприємстві таких не чесних співробітників.

З повагою Консянтин Кожушко

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України", НАК “Нафтогаз України”

3 Attachments

,

.

 

( ).

 

³ 12

.

, -

- ([1]https://acskidd.gov.ua/verify)

.

: , .

, -p7s.pdf ( ).

ngu[2]@naftogaz.com

References

Visible links
1. https://acskidd.gov.ua/verify
2. file:///tmp/www.naftogaz.com

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]