Повеління Людини надати фотокопію ЦКУ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Богдан Сергійович з роду Орел, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Богдан Сергійович з роду Орел

Людина з правами Живий Мужчина Богдан повеліває надати належним чином копію або фотокопію Цивільного Кодексу України документ 435-IV, а саме сторінки з першої по десяту та п'ять останніх сторінок затребуваного документу.
Термін виконання - 2 (два) дні, але не пізніше 20 січня 2023р.
Невиконання волі Людини означає акцепт Левченко Ларисою Леонідівною керівником компанії "Центральний державний архів вищих органів влади та управління України" публічної оферти Людини: https://www.youtube.com/watch?v=q-Ljgl7W... із настанням відповідних юридичних наслідків.
Честь маю!
Богдан Сергійович з роду Орел
живу на суші за такими координатами 48°49′29″ пн. ш. 24°41′44″ сх. д. в місцевості знаній як село Березівка, поблизу річки Бистриця Надвірнянська, що на Івано-Франківщині, тел. +380(97) 840 53 97

Богдан Сергійович з роду Орел

Людина з правами Живий Мужчина Богдан увідомляє вас про порушення вами термінів надання інформації, що матиме для вас юридичні наслідки.

Богдан Сергійович з роду Орел

Людина з правами Живий Мужчина Богдан увідомляє вас повторно вдруге про порушення вами термінів надання інформації, що матиме для вас юридичні наслідки.

Богдан Сергійович з роду Орел

Людина з правами Живий Мужчина Богдан увідомляє вас повторно втретє про порушення вами термінів надання інформації, що матиме для вас юридичні наслідки.

Богдан Сергійович з роду Орел

Людина з правами Живий Мужчина Богдан повеліває провести
внутрішню перевірку для з’ясування, чому відповідь не приходить так довго, та встановлення посадових осіб, які не виконують належним чином свої обов'язки.

Центральний державний архів вищих органів влади та управління України

2 Attachments