повноваження комісії з реорганізації Головного управління ДФС в Одеській області

Андрій Васюков

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Направити мені копію затвердженого у семиденний строк після утворення комісії з реорганізації Головного управління ДФС в Одеській області (відповідно до Порядку 1074), плану заходів, пов'язаних з реорганізацією або ліквідацією органу виконавчої влади або територіального органу, та кошторис витрат, пов'язаних з роботою комісії;
2) Повідомити кого саме було призначено членами комісії з реорганізації Головного управління ДФС в Одеській області та хто і за що саме відповідає у складі комісії з числа призначених (надати копії їх функціональних обов’язків, як членів комісії та відповідних наказів про призначення).
3) Повідомити з яких саме коштів та в якій саме термін будуть здійснюватись виплати пов’язані із звільненням, особам, які будуть звільнятись з Головного управління ДФС в Одеській області.
4) Повідомити чи уповноважена комісія з реорганізації Головного управління ДФС в Одеській області звільняти працівників, яких по теперішній час не звільнено та чи буде виконано усі пов’язані із звільненням дії, в тому числі здійснення розрахунку та виплати у день звільнення одноразової грошової допомоги при звільненні відповідно до п. 2 ст. 15 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» № 2011-XII від 20.12.1991, в розмірі 50% місячного грошового забезпечення за 25 календарних років, виплата у день звільнення суми грошової компенсації за невикористані дні щорічної основної відпустки та додаткових відпусток. З яких коштів буде здійснено такі виплати?
5) Яким саме чином комісія з реорганізації Головного управління ДФС в Одеській області забезпечує дотримання порядку звільнення працівників, та (відповідно до Порядку 1074) забезпечує своєчасний розрахунок з ними під час звільнення, видає відповідні накази та підписує необхідні документи;

З повагою,

Андрій Васюков

answer, Державна податкова служба України

1 Attachment