Повноваження селищного голови в умовах воєнного стану

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Людмила Линник, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Людмила Линник

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до абз. 3 ч. 9 ст. 9 Закону № 389 у період дії воєнного стану сільський, селищний, міський голова може призначати осіб на посади та !!!звільняти!!! з посад в органах місцевого самоврядування, керівників комунальних підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління відповідного органу місцевого самоврядування, у порядку, визначеному частинами 5, 6 ст.10 цього Закону.
То яких працівників ма право звільняти селищний голова у період воєнного стану? Всіх чи тільки тих, що призначені у період воєнного стану? Чи може селищний голова звільнити керівника комунального підприємства, якого було призначено до війни на підставі рішення сесії селищної ради?

З повагою,

Людмила Линник

zagal, Національне агентство України з питань державної служби

1 Attachment

Національне агентство України з питань державної служби

1 AttachmentГалина Іванівна. Матвієнко , Національне агентство України з питань державної служби

1 Attachment