( Повторний): Щодо роз' яснень у сфері виконання покарань .

Доброго дня!
26.02.2021 року , ( реєстраційний номер : ПІ - С - 869 )звернувся до Вас із запитом , в якому просив надати інформацію про порядок проведення працівниками установи виконання покарань та виконання команди " підйом", для осіб , які утримуються в приміщеннях камерного типу .
Проте Вами надана відповідь , від 03 березня 2021 року , на мій запит , в якій повідомляєте з чого складається розпорядок дня в установі виконання покарань а не запитувану мною інформацію в вище зазначеному запиті .
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1).Порядок проведення працівниками установи виконання покарань та виконання команди підйом для осіб , які ( не працюють ) та цілодобово утримуються в приміщені камерного типу .
2). В разі не надання або надання не повної інформації , оскаржуватиму бездіяльність розпорядника - Міністерство юстиції України , відповідно до ст.23 ЗУ " Про доступ до публічної інформації" до Керівника розпорядника , вищого органу , суду або Омбудсмана.

З повагою,

Сергій

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]