Повторний запит про надання дозволу на право володіння (користування) майном школи І-ІІ ступенів 309 м. Києва БО "БФ "Промінь добра та надії"

Доброго дня!

22.09.2017 року було зроблено запит про надання дозволу на право володіння (користування) майном школи І-ІІ ступенів 309 м. Києва БО "БФ "Промінь добра та надії" Відповіді на цей запит немає до цього часу.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, ПОВТОРНО прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

дозвіл (або інший документ) від Дарницької РДА м. Києва на право володіння (користування) БО "БФ "Промінь добра та надії" майном школи І-ІІІ ступнеів № 309 м. Києва.

Відповідно до відповіді на запит Дарницької РДА від 20.09.2017 року за вих. № 101-9345/02 охорона за позабюджетні кошти школи І-ІІІ ступенів № 309 м. Києва здійснюється на підставі договору № 02-09/17 між ТОВ "Ліга безпеки" та БО "БФ "Промінь добра та надії".

Згідно п. 1, 3 ст. 8 Закону Украини «Про охоронну діяльність» «Охоронні послуги надаються на підставі письмового договору, якщо замовник послуг підтверджує своє право володіння (користування) майном».

Тобто, замовник послуг - БО "БФ "Промінь добра та надії" - зобов'язаний був надати охоронній компанії документ, згідно якого він має право володіння (користування) майном - школою (частиною школи) № 309 м. Києва і тільки при наявності такого документу охоронна кломпанія має право надавати послуги охорони.

Так як школу 309 (майно школи) передано до сфери управління Дарницької РДА м. Києва, то, відповідно, Дарницька РДА є розпорядником майна школи 309.

У разі ненадання або надання неповної інформації, я змушена буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Тетяна

Дарницька адміністрація,

1 Attachment