Повторно 3-й запит: Щодо об’єкта комунального майна Кремінської територіальної громади

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Відповідно до рішення № 59/23 від 25.03.2015 року 59 сесії Кремінської міської ради шостого скликання передбачено:
«1. Визнати балансоутримувачем об’єкта комунального майна Кремінської територіальної громади, який знаходиться за адресою м. Кремінна площа Красна 20, районну громадську організацію «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада».
2. Виконкому міської ради провести передачу вищезазначеного майна відповідно до чинного законодавства, зняти з балансу Кремінської міської ради та внести відповідні зміни в бухгалтерські документи та державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяження.
3. Балансоутримувачу укладати договори оренди з орендарями після узгодження з власником майна.
4. Відповідальному за проведення реєстрації комунального майна територіальної громади, апарату виконкому Кремінської міської ради, внести відповідні зміни у технічну документацію та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, та провести роботу з приведення до вимог чинного законодавства договорів оренди приміщень за вищевказаною адресою в частині зміни сторони договору.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів».
Відповідно до рішення № 16/8 від 26.10.2016 року 16 сесії Кремінської міської ради сьомого скликання передбачено:
«Розглянувши клопотання громадської організації «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада» щодо підписання договорів оренди нежитлових приміщень у нежитловій будівлі, яка знаходиться за адресою площа Красна, 20 міста Кремінна Луганської області і є власністю Кремінської територіальної громади, враховуючи рішення п’ятдесят дев’ятої сесії шостого скликання від 29.03.2015 № 59/23 «Про визначення балансоутримувача об’єкта нерухомого майна комунальної власності, який знаходиться за адресою м. Кремінна площа Красна, 20» керуючись ст.ст.25,26,59, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія міської ради
ВИРІШИЛА :
1.Узгодити договори оренди індивідуально визначеного майна за адресою площа Красна. 20 місто Кремінна Луганської області, між балансоутримувачем та:
· Кремінським районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді, загальною площею 164,44 кв.м, терміном до10.11.2018 р., з орендною платою 1 грн./рік;
· Головним територіальним управлінням юстиції в Луганській області, загальною площею 225,73 кв.м. терміном до 31.12.2016р., з орендною платою 1 грн./рік.
2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування ,бюджету та фінансів.»
Відповідно до рішення № 17/3 від 30.11.2016 року 17 сесії Кремінської міської ради сьомого скликання передбачено:
«Розглянувши клопотання громадської організації «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада» щодо узгодження договорів оренди нежитлових приміщень у нежитловій будівлі, яка знаходиться за адресою площа Красна, 20 міста Кремінна Луганської області і є власністю Кремінської територіальної громади, начальника Головного територіального управління юстиції у Луганській області, директора Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, керівника Громадської організації «Кремінський Центр Правової Інформації, Консультації та Допомоги «Колохорт», на виконання пункту 3 рішення п’ятдесят дев’ятої сесії Кремінської міської ради від 25 березня 2015 року за №59/23 «Про визнання балансоутримувача об’єкта нерухомого майна комунальної власності, який знаходиться за адресою м.Кремінна, площа Красна.20», керуючись абзацом 4 пункту 4 статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», статтею 25, пунктом 31 статті 26, статтями 59, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія міської ради ВИРІШИЛА :
1. Надати згоду на укладення договорів оренди індивідуально визначеного майна – нежитлових приміщень за адресою площа Красна, 20 місто Кремінна Луганської області, між балансоутримувачем та:
- Сєвєродонецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, загальною площею 15,5 кв.м, терміном до 01 грудня 2017 року, з орендною платою розрахованою згідно Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу;
- Громадською організацією «Кремінський Центр Правової Інформації, Консультації та Допомоги «Колохорт», загальною площею 27,0 кв.м, терміном до 01 грудня 2017 року, з орендною платою розрахованою згідно Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу.
2. Надати згоду на внесення змін до договору оренди індивідуально визначеного майна – нежитлових приміщень за адресою площа Красна, 20 місто Кремінна Луганської області, між балансоутримувачем та Головним територіальним управлінням юстиції в Луганській області в частині зменшення орендованої площі приміщення з 225,73 кв.м на 162,5 кв. м.
3. Орендна плата зараховується до спеціального фонду Кремінського міського бюджету в порядку визначеному пунктом 4 рішення сесії Кремінської міської ради від 26 жовтня 2016 року за №16/6.
4. Балансоутримувачу об’єкта нерухомого майна комунальної власності, який знаходиться за адресою м.Кремінна, площа Красна,20 громадській організації «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада» в десятиденний термін надати виконавчому комітет Кремінської міської ради копію договорів оренди з розрахунками індивідуально визначеного майна – нежитлових приміщень за адресою площа Красна, 20.
5. Пункт 3 рішення п’ятдесят дев’ятої сесії Кремінської міської ради від 25 березня 2015 року за №59/23 «Про визнання балансоутримувача об’єкта нерухомого майна комунальної власності, який знаходиться за адресою м.Кремінна, площа Красна.20» доповнити абзацом такого змісту:
«Балансоутримувачу в п’ятиденний термін повідомляти власника майна щодо вільних нежитлових приміщень та намірів надання їх в оренду.»
6.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.»
Рішенням № 18/19 від 21.12.2016 року 18 сесії Кремінської міської ради сьомого скликання було затверджено Кремінський міський бюджет на 2017 рік.
Відповідно до частини Кремінського міського бюджету на 2017 рік «Інші видатки» передбачено :
«На виконання Програми супроводу речових прав на об’єкти комунальної власності Кремінської міської ради на 2016 рік в сумі 268 131 грн., в тому числі:
- оформлення документів на право власності на землю (нежитлові будівлі міської ради пр. Дружби, 14, будівля туалету на пл..Кооперативній, пр..Дружби, 13, пл.Красна, 20,пл..Красна, 23, Будівля ФП пров.Підвільшанський, 2а, будівлі клубних установ (5 шт.), домоволодіння по вул. Чайковського, 40) – 22 500 грн.;
- замовлення та виготовлення техпаспортів та проведення оцінки будівель міської ради (пл..Красна, 20, пл..Красна, 23, вул..Банкова, 9, квартира вул..Харківська, 68/3, квартира вул..Піддубна, квартира вул..Донецька, 24, домоволодіння по вул. Чайковського, 40) – 33 000 грн.»
Рішенням № 18/13 від 21.12.2016 року 18 сесії Кремінської міської ради сьомого скликання було затверджено перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають
передачі в оренду у 2017 році. Відповідно до переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають передачі в оренду у 2017 році передбачено :
«1.Внести в перелік об’єктів нерухомості, які є власністю територіальної громади міста Кремінна і підлягають передачі в оренду в 2017 році :
- окрема нежитлова будівля, яка знаходиться за адресою: місто Кремінна, площа Красна, 20;
2. Виконкому Кремінської міської ради провести підготовку документів для оголошення аукціону з передачі майна в оренду вказаного нерухомого майна.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.»
Враховуючи, що запитувана інформація відноситься до публічної, стосується розпорядженням бюджетними коштами, володінням, користуванням чи розпорядженням державним, комунальним майном та знаходиться у володінні Кремінської міської ради, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1.Копію витягу з державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяження, або копію іншого правовстановлюючого документу ,який ,окрім інвентарного номеру,підтверджує належність нежитлової будівлі, яка знаходиться за адресою площа Красна, 20 міста Кремінна Луганської області до комунальної власності Кремінської територіальної громади.
2.Копію акту прийому-передачі нежитлової будівлі, яка знаходиться за адресою площа Красна, 20 міста Кремінна Луганської області між виконкомом Кремінської міської ради та балансоутримувачем.
3.Копію договору оренди індивідуально визначеного майна за адресою площа Красна. 20 місто Кремінна Луганської області, між балансоутримувачем та Кремінським районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді, загальною площею 164,44 кв.м, терміном до 10.11.2018 р.
4.Копію договору оренди індивідуально визначеного майна за адресою площа Красна. 20 місто Кремінна Луганської області, між балансоутримувачем та Головним територіальним управлінням юстиції в Луганській області, загальною площею 225,73 кв.м. терміном до 31.12.2016р.,із змінами ,внесеними відповідно до рішення № 17/3 від 30.11.2016 року 17 сесії Кремінської міської ради сьомого скликання щодо зменшення орендованої площі приміщення з 225,73 кв.м на 162,5 кв. м.
5. Копію договору оренди індивідуально визначеного майна – нежитлових приміщень за адресою площа Красна, 20 місто Кремінна Луганської області між балансоутримувачем та Сєвєродонецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, загальною площею 15,5 кв.м, терміном до 01 грудня 2017 року.
6. Копію договору оренди індивідуально визначеного майна – нежитлових приміщень за адресою площа Красна, 20 місто Кремінна Луганської області між балансоутримувачем та Громадською організацією «Кремінський Центр Правової Інформації, Консультації та Допомоги «Колохорт», загальною площею 27,0 кв.м, терміном до 01 грудня 2017 року.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати,відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів у встановленний законом строк прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

З повагою, Андрєєв Олександр Вікторович ,керівник ГО «КЦПІКД «Колохорт»,ЄДРПОУ 38817298 , +380509388236

Статтею 212-3 КУпАП передбачено за неправомірну відмову в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, у випадках, коли така інформація підлягає наданню на запит громадянина чи юридичної особи відповідно до законів України "Про інформацію" , "Про доступ до публічної інформації" , "Про звернення громадян" , "Про доступ до судових рішень" та "Про засади запобігання і протидії корупції" накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Статтею 164-12 КУпАП передбачено за включення недостовірних даних до бюджетних запитів, що призвело до затвердження необґрунтованих бюджетних призначень або необґрунтованих бюджетних асигнувань; порушення вимог Бюджетного кодексу України при здійсненні попередньої оплати за товари, роботи та послуги за рахунок бюджетних коштів, а також порушення порядку і термінів здійснення такої оплати; здійснення платежів за рахунок бюджетних коштів без реєстрації бюджетних зобов'язань, за відсутності підтвердних документів чи при включенні до платіжних документів недостовірної інформації, а також безпідставна відмова у проведенні платежу органами, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів; порушення вимог Бюджетного кодексу України при здійсненні витрат державного бюджету (місцевого бюджету) у разі несвоєчасного набрання чинності законом про Державний бюджет України (несвоєчасного прийняття рішення про місцевий бюджет) на відповідний рік, накладення штрафу на посадових осіб від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.Здійснення видатків, кредитування місцевого бюджету, які відповідно до Бюджетного кодексу України мають проводитися з іншого бюджету; здійснення видатків бюджету чи надання кредитів з бюджету без встановлених бюджетних призначень або з їх перевищенням всупереч Бюджетному кодексу України чи закону про Державний бюджет України на відповідний рік; нецільове використання бюджетних коштів; видання нормативно-правових актів, що зменшують надходження бюджету або збільшують витрати бюджету всупереч закону; здійснення видатків на утримання бюджетної установи одночасно з різних бюджетів всупереч Бюджетному кодексу України чи закону про Державний бюджет України на відповідний рік, -тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від сімдесяти до вісімдесяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
У випадку, якщо предметом таких дій були бюджетні кошти у великих розмірах ,передбачено притягнення до кримінальної відповідальності за ст. 210 ККУ.

Кремінська_міська_рада, Кремінська міська рада

1 Attachment

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

07.02.2017 №03-06-02/417

Керівнику громадської організації «Кремінський Центр правової
інформації, консультації та допомоги «Колохорт»
Андрєєву О.В.
площа Красна, 20, м. Кремінна, Луганська область, Україна, 92905

Шановний Олександр Вікторович, на ваш електронний лист щодо надання
копій документів договірних відносин між власником майна Кремінською
територіальною громадою, балансоутримувачем майна та орендарями, надаємо
інформацію:
Статтями 140, 142, 143, 144 Конституції України передбачено, що місцеве
самоврядування здійснюється територіальною громадою в порядку,
встановленому законом, як безпосередньо, так і через органи місцевого
самоврядування: сільські, селищні, міські ради та їх виконавчі органи.
Матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є рухоме і
нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні
ресурси, що є у власності територіальних громад сіл, селищ, міст,
районів у містах, а також об'єкти їхньої спільної власності, що
перебувають в управлінні районних і обласних рад. Територіальні громади
села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи
місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній
власності; затверджують програми соціально-економічного та культурного
розвитку і контролюють їх виконання; затверджують бюджети відповідних
адміністративно-територіальних одиниць і контролюють їх виконання;
встановлюють місцеві податки і збори відповідно до закону; забезпечують
проведення місцевих референдумів та реалізацію їх результатів;
утворюють, реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства,
організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю;
вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої
компетенції. Органи місцевого самоврядування в межах повноважень,
визначених законом, приймають рішення, які є обов'язковими до виконання
на відповідній території. Відповідно до статті 60 Закону України «Про
місцеве самоврядування в Україні» територіальним громадам сіл, селищ,
міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і
нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні
ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки,
страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств,
житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту,
охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і
майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до
закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані
від їх відчуження. Спадщина, визнана судом від умерлою, переходить у
власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. А тому,
підтвердженням власності територіальної громади є перелік комунального
майна Кремінської територіальної громади, затверджений рішенням п’ятої
сесії Кремінської міської ради сьомого скликання від 24.02.2016 року №
5/7 «Про затвердження переліку комунального майна Кремінської
територіальної громади», копію якого ви можете взяти на сайті міської
ради.
Копію договору оренди індивідуально визначеного майна за адресою площа
Красна, 20 міста Кремінна Луганської області, між балансоутримувачем та
Кремінським районним центром соціальних служб для сім’ї та молоді,
загальною площею 164,44 кв.м, терміном до 10.11.2018 р. та копію
договору оренди індивідуально визначеного майна за адресою площа Красна,
20 міста Кремінна Луганської області, між балансоутримувачем та Головним
територіальним управлінням юстиції в Луганській області , загальною
площею 225,73 кв.м терміном до 31.12.2016 р. із змінами ви маєте право
запросити у балансоутримувача, яким є Громадська організація
«Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада». Додатково
повідомляємо, що у 2015 році Громадська організація «Кремінський центр
регіонального розвитку «Наша громада» не виконала умови рішення
п’ятдесят дев’ятої сесії Кремінської міської ради шостого скликання від
25.03.2015 року № 59/23, а саме переуклала договори оренди без
узгодження з власником і не повідомила про підписання договорів.
Про укладення договорів оренди на 2017 рік відповідно до рішення
сімнадцятої сесії Кремінської міської ради сьомого скликання від
30.11.2016 року № 17/3 Громадська організація «Кремінський центр
регіонального розвитку «Наша громада» станом на 01.02.2017 року власника
не повідомляла, а тому ви маєте право запросити копії договорів у
балансоутримувача. До того ж повідомляємо, що при підписанні
двостороннього договору оригінали договорів зберігаються у контрагентів,
якщо інше не оговорено договором.
Надати вам копію акту прийому-передачі нежитлової будівлі, яка
знаходиться за адресою площа Красна, 20, міста Кремінна Луганської
області з балансу виконкому Кремінської міської ради на баланс
Громадської організації «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша
громада» не маємо змоги, у зв’язку з тим, що це є документ внутрішнього
бухгалтерського користування, знаходиться у підшивці меморіального
ордера і не попадає під оприлюднення. Ваша громадська організація не є
третьою особою, яка має право контролювати проходження внутрішніх
бухгалтерських документів.

Міській голова Ю.О. Прокопенко

Олександр Андрєєв залишив коментар ()

"Надати вам копію акту прийому-передачі нежитлової будівлі, яка
знаходиться за адресою площа Красна, 20, міста Кремінна Луганської
області з балансу виконкому Кремінської міської ради на баланс
Громадської організації «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша
громада» не маємо змоги, у зв’язку з тим, що це є документ внутрішнього
бухгалтерського користування, знаходиться у підшивці меморіального
ордера і не попадає під оприлюднення. Ваша громадська організація не є
третьою особою, яка має право контролювати проходження внутрішніх
бухгалтерських документів."

З.У. "Про доступ до публічної інформації"
Стаття 6. Публічна інформація з обмеженим доступом
ч.5. Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. При дотриманні вимог, передбачених частиною другою цієї статті, зазначене положення не поширюється на випадки, коли оприлюднення або надання такої інформації може завдати шкоди інтересам національної безпеки, оборони, розслідуванню чи запобіганню злочину.
ч.7. Обмеженню доступу підлягає інформація, а не документ. Якщо документ містить інформацію з обмеженим доступом, для ознайомлення надається інформація, доступ до якої необмежений.

Кремінська_міська_рада, Кремінська міська рада

5 Attachments

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Керівнику громадської організації «Кремінський Центр правової
інформації, консультації та допомоги «Колохорт» Андрєєву О.В.
площа Красна, 20, м. Кремінна
Луганська область, Україна, 92905

Шановний Олександр Вікторович, на ваш електронний лист щодо
надання копій документів договірних відносин між власником майна
Кремінською територіальною громадою, балансоутримувачем майна та
орендарями, надаємо інформацію:
Статтями 140,142,143,144 Конституції України передбачено,
що місцеве самоврядування здійснюється територіальною громадою в
порядку, встановленому законом, як безпосередньо, так і через органи
місцевого самоврядування: сільські, селищні, міські ради та їх виконавчі
органи. Матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є
рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля,
природні ресурси, що є у власності територіальних громад сіл, селищ,
міст, районів у містах, а також об'єкти їхньої спільної власності, що
перебувають в управлінні районних і обласних рад. Територіальні громади
села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи
місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній
власності; затверджують програми соціально-економічного та культурного
розвитку і контролюють їх виконання; затверджують бюджети відповідних
адміністративно-територіальних одиниць і контролюють їх виконання;
встановлюють місцеві податки і збори відповідно до закону; забезпечують
проведення місцевих референдумів та реалізацію їх результатів;
утворюють, реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства,
організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю;
вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої
компетенції. Органи місцевого самоврядування в межах повноважень,
визначених законом, приймають рішення, які є обов'язковими до виконання
на відповідній території. Відповідно до статті 60 Закону України «Про
місцеве самоврядування в Україні» територіальним громадам сіл, селищ,
міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і
нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні
ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки,
страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств,
житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту,
охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і
майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до
закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані
від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у
власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. А тому,
підтвердженням власності територіальної громади є перелік комунального
майна Кремінської територіальної громади, затверджений рішенням п’ятої
сесії Кремінської міської ради сьомого скликання від 24.02.2016 року №
5/7 «Про затвердження переліку комунального майна Кремінської
територіальної громади», копію якого ви можете взяти на сайті міської
ради.
Копію договору оренди індивідуально визначеного майна за адресою площа
Красна, 20 міста Кремінна Луганської області, між балансоутримувачем та
Кремінським районним центром соціальних служб для сімї та молоді,
загальною площею 164,44 кв.м, терміном до 10.11.2018 р. та копію
договору оренди індивідуально визначеного майна за адресою площа Красна,
20 міста Кремінна Луганської області, між балансоутримувачем та Головним
територіальним управлінням юстиції в Луганській області , загальною
площею 225,73 кв.м терміном до 31.12.2016 р.із змінами ви маєте право
запросити у балансоутримувача, яким є Громадська організація
«Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада». Додатково
повідомляємо, що у 2015 році Громадська організація «Кремінський центр
регіонального розвитку «Наша громада» не виконала умови рішення
п’ятдесят дев’ятої сесії Кремінської міської ради шостого скликання
від 25.03.2015 року № 59/23, а саме переуклала договори оренди без
узгодження з власником і не повідомила про підписання договорів.
Про укладення договорів оренди на 2017 рік відповідно до рішення
сімнадцятої сесії Кремінської міської ради сьомого скликання від
30.11.2016 року № 17/3 Громадська організація «Кремінський центр
регіонального розвитку «Наша громада» станом на 01.02.2017 року власника
не повідомляла, а тому ви маєте право запросити копії договорів у
балансоутримувача. До того ж повідомляємо, що при підписанні
двостороннього договору оригінали договорів зберігаються у
контрагентів, якщо інше не оговорено договором. А тому, надаємо вам
копію акту прийому-передачі нежитлової будівлі, яка знаходиться за
адресою площа Красна, 20, міста Кремінна Луганської області з балансу
виконкому Кремінської міської ради на баланс Громадської організації
«Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада».

Секретар міськради Е.В. Пилипенко