Повторно щодо атестації посадових осіб Кремінського ВП ГУ НП Луганської області.

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації , прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Чи проводилось в період з 2014 р.по 01.11.2017р. атестування особового складу Кремінського ВП ГУ НП в Луганській області,якщо проводилось-надати інформацію про дату (дати) проведення атестації.
2. Якщо атестування проводилось-дати та місце розміщень оголошень про набір до атестаційної комісії;чи входили до складу атестаційної (-их) комісії (-ій) представники громадських, правозахисних організацій, представники проектів міжнародної технічної допомоги, представники громадськості та засобів масової інформації,як передбачено Інструкцією про порядок проведення атестування поліцейських,якщо входили-надати перелік в форматі :п.і.б.,назва інституції.
3.Перелік посадових осіб Кремінського ВП ГУ НП в Луганській області,щодо яких за результатами атестації були прийняті рішення про невідповідність займаній посаді з переміщенням на нижчу посаду через службову невідповідність;перелік посадових осіб ,що не пройшли атестацію станом на теперішній час з вказівкою причин,згідно яких цими особами не була пройдена атестація(причина звільнення з лав поліції за підсумками атестації).
4.Яку освіту мають керівні посадові особи Кремінського ВП ГУ НП в Луганській області у форматі: п.і.б.,посада,рівень освіти,навчальний заклад,рік закінчення.
5.Окремо-результати атестування та рівень освіти начальника Кремінського ВП ГУ НП в Луганській області майора поліції Чаплая О.М., начальника СВ Кремінського ВП ГУ НП в Луганській області підполковника поліції Лук’янова О.М. ,старшого,слідчого СВ Кремінського ВП ГУ НП в Луганській області майора поліції Жукової І.М. ,слідчого СВ Кремінського ВП ГУ НП в Луганській області лейтенанта поліції Самойленко О.О.
6.Чи проходив тестування на професійну придатність слідчий СВ Кремінського ВП ГУ НП в Луганській області лейтенант поліції Самойленко О.О.,якщо проходив-дати проведення та результати тестування.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати,відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

Звертаю Вашу увагу, що Закон «Про доступ до публічної інформації» передбачає обов’язок розпорядника надавати інформацію, що становить суспільний інтерес (ч. 2 ст. 6 Закону. Це також передбачено ст. 29 Закону «Про інформацію».
Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк. В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана.
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту.
За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено накладення адміністративної відповідальністі на керівника органу або уповноваженої особи, у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ).

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236