Повторно : Щодо об’єкта комунального майна Кремінської територіальної громади

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Відповідно до рішення № 59/23 від 25.03.2015 року 59 сесії Кремінської міської ради шостого скликання передбачено:
«1. Визнати балансоутримувачем об’єкта комунального майна Кремінської територіальної громади, який знаходиться за адресою м. Кремінна площа Красна 20, районну громадську організацію «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада».
2. Виконкому міської ради провести передачу вищезазначеного майна відповідно до чинного законодавства, зняти з балансу Кремінської міської ради та внести відповідні зміни в бухгалтерські документи та державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяження.
3. Балансоутримувачу укладати договори оренди з орендарями після узгодження з власником майна.
4. Відповідальному за проведення реєстрації комунального майна територіальної громади, апарату виконкому Кремінської міської ради, внести відповідні зміни у технічну документацію та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, та провести роботу з приведення до вимог чинного законодавства договорів оренди приміщень за вищевказаною адресою в частині зміни сторони договору.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів».
Відповідно до рішення № 16/8 від 26.10.2016 року 16 сесії Кремінської міської ради сьомого скликання передбачено:
«Розглянувши клопотання громадської організації «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада» щодо підписання договорів оренди нежитлових приміщень у нежитловій будівлі, яка знаходиться за адресою площа Красна, 20 міста Кремінна Луганської області і є власністю Кремінської територіальної громади, враховуючи рішення п’ятдесят дев’ятої сесії шостого скликання від 29.03.2015 № 59/23 «Про визначення балансоутримувача об’єкта нерухомого майна комунальної власності, який знаходиться за адресою м. Кремінна площа Красна, 20» керуючись ст.ст.25,26,59, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія міської ради
ВИРІШИЛА :
1.Узгодити договори оренди індивідуально визначеного майна за адресою площа Красна. 20 місто Кремінна Луганської області, між балансоутримувачем та:
· Кремінським районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді, загальною площею 164,44 кв.м, терміном до10.11.2018 р., з орендною платою 1 грн./рік;
· Головним територіальним управлінням юстиції в Луганській області, загальною площею 225,73 кв.м. терміном до 31.12.2016р., з орендною платою 1 грн./рік.
2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування ,бюджету та фінансів.»
Відповідно до рішення № 17/3 від 30.11.2016 року 17 сесії Кремінської міської ради сьомого скликання передбачено:
«Розглянувши клопотання громадської організації «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада» щодо узгодження договорів оренди нежитлових приміщень у нежитловій будівлі, яка знаходиться за адресою площа Красна, 20 міста Кремінна Луганської області і є власністю Кремінської територіальної громади, начальника Головного територіального управління юстиції у Луганській області, директора Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, керівника Громадської організації «Кремінський Центр Правової Інформації, Консультації та Допомоги «Колохорт», на виконання пункту 3 рішення п’ятдесят дев’ятої сесії Кремінської міської ради від 25 березня 2015 року за №59/23 «Про визнання балансоутримувача об’єкта нерухомого майна комунальної власності, який знаходиться за адресою м.Кремінна, площа Красна.20», керуючись абзацом 4 пункту 4 статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», статтею 25, пунктом 31 статті 26, статтями 59, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія міської ради ВИРІШИЛА :
1. Надати згоду на укладення договорів оренди індивідуально визначеного майна – нежитлових приміщень за адресою площа Красна, 20 місто Кремінна Луганської області, між балансоутримувачем та:
- Сєвєродонецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, загальною площею 15,5 кв.м, терміном до 01 грудня 2017 року, з орендною платою розрахованою згідно Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу;
- Громадською організацією «Кремінський Центр Правової Інформації, Консультації та Допомоги «Колохорт», загальною площею 27,0 кв.м, терміном до 01 грудня 2017 року, з орендною платою розрахованою згідно Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу.
2. Надати згоду на внесення змін до договору оренди індивідуально визначеного майна – нежитлових приміщень за адресою площа Красна, 20 місто Кремінна Луганської області, між балансоутримувачем та Головним територіальним управлінням юстиції в Луганській області в частині зменшення орендованої площі приміщення з 225,73 кв.м на 162,5 кв. м.
3. Орендна плата зараховується до спеціального фонду Кремінського міського бюджету в порядку визначеному пунктом 4 рішення сесії Кремінської міської ради від 26 жовтня 2016 року за №16/6.
4. Балансоутримувачу об’єкта нерухомого майна комунальної власності, який знаходиться за адресою м.Кремінна, площа Красна,20 громадській організації «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада» в десятиденний термін надати виконавчому комітет Кремінської міської ради копію договорів оренди з розрахунками індивідуально визначеного майна – нежитлових приміщень за адресою площа Красна, 20.
5. Пункт 3 рішення п’ятдесят дев’ятої сесії Кремінської міської ради від 25 березня 2015 року за №59/23 «Про визнання балансоутримувача об’єкта нерухомого майна комунальної власності, який знаходиться за адресою м.Кремінна, площа Красна.20» доповнити абзацом такого змісту:
«Балансоутримувачу в п’ятиденний термін повідомляти власника майна щодо вільних нежитлових приміщень та намірів надання їх в оренду.»
6.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.»
Рішенням № 18/19 від 21.12.2016 року 18 сесії Кремінської міської ради сьомого скликання було затверджено Кремінський міський бюджет на 2017 рік. Відповідно до частини Кремінського міського бюджету на 2017 рік «Інші видатки» передбачено :
«На виконання Програми супроводу речових прав на об’єкти комунальної власності Кремінської міської ради на 2016 рік в сумі 268 131 грн., в тому числі:
- оформлення документів на право власності на землю (нежитлові будівлі міської ради пр. Дружби, 14, будівля туалету на пл..Кооперативній, пр..Дружби, 13, пл.Красна, 20,пл..Красна, 23, Будівля ФП пров.Підвільшанський, 2а, будівлі клубних установ (5 шт.), домоволодіння по вул. Чайковського, 40) – 22 500 грн.;
- замовлення та виготовлення техпаспортів та проведення оцінки будівель міської ради (пл..Красна, 20, пл..Красна, 23, вул..Банкова, 9, квартира вул..Харківська, 68/3, квартира вул..Піддубна, квартира вул..Донецька, 24, домоволодіння по вул. Чайковського, 40) – 33 000 грн.»
Рішенням № 18/13 від 21.12.2016 року 18 сесії Кремінської міської ради сьомого скликання було затверджено перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають
передачі в оренду у 2017 році. Відповідно до переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають передачі в оренду у 2017 році передбачено :
«1.Внести в перелік об’єктів нерухомості, які є власністю територіальної громади міста Кремінна і підлягають передачі в оренду в 2017 році :
- окрема нежитлова будівля, яка знаходиться за адресою: місто Кремінна, площа Красна, 20;
2. Виконкому Кремінської міської ради провести підготовку документів для оголошення аукціону з передачі майна в оренду вказаного нерухомого майна.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.»
Враховуючи, що запитувана інформація відноситься до публічної, стосується розпорядженням бюджетними коштами, володінням, користуванням чи розпорядженням державним, комунальним майном та знаходиться у володінні Кремінської міської ради, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1.Копію витягу з державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяження, або копію іншого правовстановлюючого документу ,який ,окрім інвентарного номеру,підтверджує належність нежитлової будівлі, яка знаходиться за адресою площа Красна, 20 міста Кремінна Луганської області до комунальної власності Кремінської територіальної громади.
2.Копію акту прийому-передачі нежитлової будівлі, яка знаходиться за адресою площа Красна, 20 міста Кремінна Луганської області між виконкомом Кремінської міської ради та балансоутримувачем.
3.Копію договору оренди індивідуально визначеного майна за адресою площа Красна. 20 місто Кремінна Луганської області, між балансоутримувачем та Кремінським районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді, загальною площею 164,44 кв.м, терміном до 10.11.2018 р.
4.Копію договору оренди індивідуально визначеного майна за адресою площа Красна. 20 місто Кремінна Луганської області, між балансоутримувачем та Головним територіальним управлінням юстиції в Луганській області, загальною площею 225,73 кв.м. терміном до 31.12.2016р.,із змінами ,внесеними відповідно до рішення № 17/3 від 30.11.2016 року 17 сесії Кремінської міської ради сьомого скликання щодо зменшення орендованої площі приміщення з 225,73 кв.м на 162,5 кв. м.
5. Копію договору оренди індивідуально визначеного майна – нежитлових приміщень за адресою площа Красна, 20 місто Кремінна Луганської області між балансоутримувачем та Сєвєродонецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, загальною площею 15,5 кв.м, терміном до 01 грудня 2017 року.
6. Копію договору оренди індивідуально визначеного майна – нежитлових приміщень за адресою площа Красна, 20 місто Кремінна Луганської області між балансоутримувачем та Громадською організацією «Кремінський Центр Правової Інформації, Консультації та Допомоги «Колохорт», загальною площею 27,0 кв.м, терміном до 01 грудня 2017 року.

Письмову відповідь на запит у встановлений строк прошу направити на адресу пл. Красна 20, м. Кремінна Луганської області, 92905, ГО «КЦПІКД «Колохорт».
Копію відсканованої відповіді та документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua

З повагою, Андрєєв Олександр Вікторович ,керівник ГО «КЦПІКД «Колохорт»,ЄДРПОУ 38817298 , +380509388236