Повторно щодо запобігання корупції в діяльності Департаменту житлово-комунального господарства Луганської обласної державної адміністрації

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Враховуючи відповідь № 01-14/1025с від 19.07.2018 р.,надану Департаментом масових комунікацій Луганської ОДА-ОВЦА,відповідь № 16-06/66 від 16.07.2018р.,надану Сектором з питань запобігання та виявлення корупції апарату Луганської ОДА-ОВЦА , та відповідь 15/08-1507 від 17.07.2018р.,надану Департаментом житлово-комунального господарства Луганської ОДА-ОВЦА на запит "Щодо запобігання корупції в діяльності Департаменту житлово-комунального господарства Луганської обласної державної адміністрації" від 12.07.2018р.,на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Перелік структурних підрозділів Луганської обласної державної адміністрації,що приймали участь у проведенні анонімного анкетування у травні 2018 р. з питань запобігання корупції.
2.Копію висновку,зробленого Сектором з питань запобігання та виявлення корупції апарату Луганської ОДА-ОВЦА за результатами опрацювання усіх анкет працівників структурних підрозділів облдержадміністрації.
3.Дані працівників Департаменту житлово-комунального господарства Луганської обласної державної адміністрації у форматі: прізвище,ім'я ,по-батькові,займана посада,які в 2-му кварталі 2018 р. були ознайомленіз «Пам’яткою про врегулювання конфлікту інтересів в діяльності працівників обласної державної адміністрації» та методичними рекомендаціями, що надходять від сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати, відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

Прошу надати відповідь на повторний запит у встановлений законом строк.

Стосовно можливої повторної відмови Департаменту житлово-комунального господарства Луганської обласної державної адміністрації у наданні інформації/документів,нагадую,що згідно з частиною другою статті 5 Закону України № 2297-VI не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень.Відповідна позиція,а також позиція щодо надання інформації/документів,які стосуються виконання вимог Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII «Про запобігання корупції»,наведена в постанові № 10 від 29.09.2016 р. ВАСУ "Про практику застосування адміністративними судами законодавства про доступ до публічної інформації".
В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана.
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту.
За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі 25-50 НМДГ.

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ організації 38817298 ,
моб.тел.:+380509388236

Департамент масових ком��нікацій Луганської ОДА, Луганська обласна державна адміністрація

1 Attachment