Повторно щодо земельних ділянок.

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, враховуючи,що запитувана інформація є суспільно значимою,прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Чи надавалися в період з 2014 року по теперішній час земельні ділянки учасникам АТО?
2.Якщо надавалися, то прошу надати дані в наступному форматі:кількість учасників АТО,які звернулися з заявами про безоплатне надання земельної ділянки;кількість учасників АТО яким були надані земельні ділянки;з них призначення виділеник ділянок;площі виділених ділянок;місцезнаходження ділянок та надати копії відповідних рішень о.м.с.
3.Кількість учасників АТО,яким було відмовлено в безоплатному наданні земельних ділянок,причини відмови.
4.Кількість наявних земельних ділянок державної та комунальної власності в межах обслуговування о.м.с. , що можуть бути використані для реалізації права на безоплатне отримання учасниками АТО,,їх кадастрові номери або місцезнаходження.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати,відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк. В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана.
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту.
За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ).

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236