Повторно щодо звітної інформації про виконання Антикорупційної програми Луганської обласної державної адміністрації

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Враховуючи відповідь № 01-14/1025с від 19.07.2018 р.,надану Департаментом масових комунікацій Луганської ОДА-ОВЦА,відповідь № 16-06/66 від 16.07.2018р.,надану Сектором з питань запобігання та виявлення корупції апарату Луганської ОДА-ОВЦА ,на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Копії заповнених форм ,що були надані департаментами ,управліннями та службами Луганської ОДА-ОВЦА(за виключенням форми Департаменту житлово-комунального господарства Луганської обласної державної адміністрації за ІІ квартал 2018 року,яка розміщена в публічному доступі на офіційному сайті облдержадміністрації http://loga.gov.ua/oda/about/depart/zkh/... ), про виконання Антикорупційної програми та реалізації визначених у ній заходів за І та ІІ квартали 2018 року.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати, відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

Прошу надати відповідь на повторний запит у встановлений законом строк.

В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана.
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту.
За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі 25-50 НМДГ.

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ організації 38817298 ,
моб.тел.:+380509388236

Департамент масових комунікацій Луганської облдержадміністрації, Луганська обласна державна адміністрація

1 Attachment

--
З повагою

Департамент масових комунікацій Луганської облдержадміністрації

ДМК Луганська ОДА,

1 Attachment

[1][IMG][2] ЗвiтI-IIквартал.rar

References

Visible links
1. https://drive.google.com/file/d/19C0AzqF...
2. https://drive.google.com/file/d/19C0AzqF...