ПОВТОРНО! Відповідальні за харчування

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Філіпова Ірина Вікторівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Філіпова Ірина Вікторівна

Доброго дня!

У встановлені Законом терміни я не отримала відповідь на інформаційний запит щодо відповідальних за харчування. Тому звертаюсь ПОВТОРНО!!!!
Наголошую, що згідно Закону України "Про доступ до публічної інформації", статті 20, 22:

- Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

- Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Перелік (список) посадових осіб департаменту освіти і науки , які відповідають за забезпечення харчування в загальноосвітніх закладах міста.
2. Посадові інструкції цих працівників.

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк. В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана

З повагою,

Філіпова Ірина Вікторівна

ДОіН Кривий Ріг Приймальня,

1 Attachment

З повагою
Директор департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак
виконкому Криворізької міської ради

-- реклама -----------------------------------------------------------
ТМ "Rollton" святкує 10-річчя в Україні та дарує автомобілі.
Наступний розіграш у кінці травня. https://bit.ly/33EOO3c