Позиція 13

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій Іванов, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Сергій Іванов

Доброго дня!

30.08.2021 року між Департаментом будівництва, містобудування і архітектури Полтавської обласної державної адміністрації та ТОВ "Марк строй" було укладено договір підряду № 03-21/99. Згідно з умовами договору, а саме у відповідності Додатку № 3 до Договору "Специфікація на устаткування, що не монтується" ТОВ "Марк строй" повинно поставити устаткування згідно переліку, який зазначений в цьому додатку.
Варто звернути увагу і на правову позицію, що викладена у постанові Верховного Суду від 18 липня 2019 року у справі №554/11837/14-а та випливає з постанови Великої Палати Верховного Суду від 10 грудня 2019 року у справі №9901/249/19, а також у постанові Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду від 17.02.2020 року у справі №826/8891/16, якими звертає увагу на те, що положення частини другої статті 6 Закону передбачають вимоги до обмеження доступу до інформації, а тягар доведення того, що доступ до інформації може бути обмежений, покладається на розпорядника публічної інформації.
За таких умов, відмова у наданні інформації є обґрунтованою у разі, якщо розпорядник в листі вказує, якому саме з інтересів загрожує розголошення запитуваної інформації, в чому полягає істотність шкоди цим інтересам від її розголошення, чому шкода від оприлюднення такої інформації переважає право громадськості знати цю інформацію в інтересах національної безпеки, економічного добробуту чи прав людини. Відсутність висновку розпорядника інформації щодо наявності хоча б однієї з трьох складових «трискладового тесту» означає, що відмова у доступі до публічної інформації є необґрунтованою.
В зв'язку з цим та на підставі ч. 5 статті 6 та статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, а також не може бути обмежено доступ до інформації щодо здійснення та виконання закупівлі робіт за бюджетні кошти, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- сертифікати, технічні паспорти чи інші документи, якими підтверджується якість устаткування, а саме в позиції 13 Додатку 3 до Договору, які повинні у Вас бути у відповідності до пункту 8.2 Договору.

З повагою,

Сергій Іванов

Полтавська обласна державна адміністрація

1 Attachment

, Foi+request-96758-fc4d52f2.

--
,
Zpi mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Анастасія Селіванова, Полтавська обласна державна адміністрація

1 Attachment

У прикріпленому файлі міститься відповідь на запит.