Правила розміщення зовнішньої реклами у місті Харкові

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віктор, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
У відповідь на Ваш лист від 29.01.2024 року за вихідним номером В.З. 11/29/180-24 щодо сплати вартості витрат пов'язаних із скануванням затверджених Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Харкові, які діють на території Харкова на теперішній час, повідомляю, що в мене не має можливості сплатити виставлений Вами рахунок.
Крім того, звертаю увагу, що на сайті Харківської міської ради відсутній доступ до інформації розпорядчих та інших нормативних документів прийнятих Харківською міською радою, які діють на території міста Харкова та відсутня можливість із їх ознайомленням.
Враховуючи вище наведене, прошу надати сканкопію затверджених Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Харкові, які діють на території Харкова на теперішній час.

З повагою,

Віктор

Департамент з питань забезпечення життєдіяльності міста ХМР,

1 Attachment

--
Департамент з питань забезпечення життєдіяльності міста ХМР

Департамент з питань забезпечення життєдіяльності міста ХМР,

1 Attachment

--
Департамент з питань забезпечення життєдіяльності міста ХМР