Правоустановчі документи

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Роман, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Керівнику
«ТОВ ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ НАФТОГАЗ УКРАЇНИ»
Код ЄДРПОУ 40121452
Беляєву Сергію Миколайовичу
Україна, 04116 м.Київ, вул.Шолуденка 1, тел. 066 300 2 888, E-mail [email address]

Громадянина
Романа Павловича Ніканоркіна
Україна, 08500 м.Фастів, вул.Євгена Коновальця(Правди)буд.78, тел. 098 913 30 50, E-mail [email address]
електронна адреса

ВИМАГАЮ
Впродовж визначеного законом строку надати вичерпну інформацію відносно того: 1.Завірені копії реєстраційних, правоустановчих документів, на підставі яких було створено юридичну особу приватного права «ТОВ ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» Код ЄДРПОУ 40121452 та на підставі яких «ТОВ ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» Код ЄДРПОУ 40121452 здійснює свою діяльність.
2.Завірені копії ліцензій та ліцензійних умов «ТОВ ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» Код ЄДРПОУ 40121452 на (доставку) природного газу.
3.Надати підтвердження права власності, будь-які правоустановчі документи, які встановлюють право власності на природний газ, який «ТОВ ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» Код ЄДРПОУ 40121452 (доставляє) людині/громадянигу, по сьогоднішній день.
4.Надати інформацію кому належить рахунок (кінцевий бенефіціар) та в якій країні знаходиться, на який «ТОВ ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ НАФТОГАЗ УКРАЇНИ»
Код ЄДРПОУ 40121452 вимагає перераховувати кошти за постачання природного газу. 5. Надати копію акту прийому-передачі майна, право управління цим майном з балансу Української РСР на баланс УКРАЇНИ.
6. Надайте документи, які дають Вам право без моєї згоди змінювати постачальника газу.
7. Надайте підписаний ТИПОВИЙ ДОГОВІР постачання природного газу побутовим споживачам Тетяни Миколаївни Бакліцької з «ТОВ ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» Код ЄДРПОУ 40121452
8. Надайте тлумачення хто такі Споживачі, та хто є Користувачем.

Відповідь надати у повному обсязі, вичерпну, в хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів та надіслати у письмовому (паперовому ) вигляді на мою домашню адресу, а також в електронному вигляді на вказану електронну адресу. Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», відповідь потрібно надати протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.
Також зауважу, що згідно Закону України «Про захист персональних даних», я не даю згоду на збір, обробку та передачу своїх персональних даних третім, четвертим та іншим особам!

З повагою,

Роман

НАК “Нафтогаз України”

1 AttachmentУвага!

Зазначена електронна адреса призначена лише для надсилання вихідної
кореспонденції.

Надіслані на неї відповіді видаляються!

Відповіді приймаються на електронну адресу [email address]

НАК “Нафтогаз України”

1 AttachmentУвага!

Зазначена електронна адреса призначена лише для надсилання вихідної
кореспонденції.

Надіслані на неї відповіді видаляються!

Відповіді приймаються на електронну адресу [email address]