Прибережна зона на території Ладижинського водосховища

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Павло, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Президент Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об'єктів для загального водокористування» № 233-ІХ, який Верховна Рада підтримала 29 жовтня 2019 року. Зазначається, що закон забороняє обмеження права загального водокористування, забезпечує безперешкодний і безоплатний доступ до узбережжя річок, водойм та островів для загального водокористування і посилює відповідальність за будь-яке обмеження такого доступу. Зокрема, згідно з документом, обмеження безперешкодного або безоплатного доступу громадян до узбережжя морів, морських заток, лиманів та островів у внутрішніх морських водах у межах пляжної зони, а також до берегів річок, водойм та островів загального користування, крім передбачених законом випадків, карається штрафом від 200 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів (для громадян) та від 400 до 700 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (для посадових осіб). Повторні дії, вчинені протягом року, караються штрафом від 400 до 700 неоподатковуваних мінімумів доходів (для громадян) і від 700 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (для посадових осіб). Крім того, згідно з законом, обмеження доступу громадян (зокрема шляхом встановлення огорож або інших конструкцій) до узбережжя водних об’єктів на земельних ділянках прибережних захисних смуг, що перебувають у користуванні юридичних або фізичних осіб, є підставою для припинення права користування такими земельними ділянками за рішенням суду.

Прошунадати інформацію про причини забудови прибережної смуги на території Ладижинської міської ради з кадастровими номерами суміжних земельних ділянок 0510600000:07:001:0304 та 0510600000:07:001:0263 та 0510600000:07:001:0253 та 0510600000:07:001:0262.
Чому на вищевказаних земельних ділянках які розташовані будівлі для відпочинку та проживання на прибережній захисній смузі? а також дані території загорожені парканом, що унеможливлює доступ громадян до водойми.
Прошу надати інформацію на підставі яких документів відведені вказані земельні ділянки в коритсування громадян (та гаражних кооперативів)? Провести перевірку та встановити на підставі чого побудовані споруди, встановлені паркани та огорожі, які унеможливлюють прохід громадянам до водойм. Накласти стягнення на виних осіб, а також зобовязати демонтувати незаконні побудови та огорожі (паркани).
Надати інформацію стосовно договорів оренди вказаних земельних ділянок. Інформацію про сплату орендної плати за 2018,2019 та поточний роки на вищевказаних земельних ділянках. На підставі яких документів надані в користування та використовуються громадянами?

З повагою,

Павло

Головне управління Держгеокадастру у Вінницькій області

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Ладижинська міська рада,

1 Attachment