Придбання та забезпечення учнів засобами навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів НУШ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юлія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію інформації, подання, заяви, потреби, бюджетного запиту або будь-якого іншого запиту директора Вишгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Вишгородської міської ради Київської області на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237).
2. Коли, ким та в якому обсязі(грн. та шт.) були або будуть профінансовані та здійснені закупівлі для забезпечення потреб перших класів Вишгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1по програмі "Нова українська школа" в 2018 році по кожній статті:
- меблі (одномісні парти, стільці, шафи, персональні контейнери для зберігання канцтоварів на кожного учня, крісла-мішки, килим для ранкових зустрічей, подушки для сидіння);
- комп’ютерне обладнання( ноутбуки, БФП, папір та чорнила для БФП);
- додаткове обладнання (телевізори, мультимедійні дошки, магнітно-маркерні дошки та витратні матеріали для них),
- підручники та зошити для перших класів за програмою Нової української школи з усіх предметів;
- дидактичні матеріали(комплекти для навчання з математики, письма англійської мови та навколишнього світу, таблиці, настінні карти, розвивальні ігри, роздаткові матеріали, набори карток, демонстраційні моделі, плакати, муляжі, глобуси, мікроскопи, музичні інструменти тощо).
Які строки поставок у школу всього вищезгаданого?
3.Чи будуть забезпечені потребуючи перші класи мультимедійним обладнанням за рахунок субвенції або з місцевого бюджету , (якщо так) в який період?
Прошу надати відповідь у визначений законом термін.

З повагою, Юлія

Вишгородська райдержадміністрація

, .

,
. 0459622526

-- -----------------------------------------------------------
@i.ua
http://mail.i.ua/reg - 1Gb

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

vyshgorod Вишгородська РДА,

1 Attachment

З повагою

загальний відділ Вишгородської РДА
тел. 0459622526

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
http://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем