Прийняття до громадянства України

Аммар Мохамад

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я, Аммар Мохамад, у грудні 2019 року звернувся з заявою та відповідними документам про прийняття мене до громадянства України, які подав до Територіального підрозділу ДМС - Головного управління ДМС у Львівській області.
На сайті Державної Міграційної Служби вказано, що термін розгляду заяви до прийняття до громадянства України розглядається до року.
Чи мої матеріали щодо до прийняття до громадянства України було вже розглядені на засіданні комісії при Президентові України з питань громадянства?
чи надано мені громадянство України?
Прошу надати мені інформацію щодо стану розгляду поданих мною документів.
Відповідно до вимог статті 16 закону України «Про захист персональних даних» для отримання відомостей про себе у будь-якого суб’єкта відносин пов’язаних з персональними даними, надаю реквізити документа, що посвідчує мою особу: Аммар Мохамад 07.01.1986 року народження, (місце народження: Ліванська республіка, паспорт LR 0601520, посвідка на постійне проживання IН 092602 видана 27.11.2015року.

З повагою,

Аммар Мохамад

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment