Прийняття виконкомом ОМР рішення №156

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина Назаренко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ірина Назаренко

Доброго дня!
В документах, які стали підставою для прийняття рішення виконавчого комітету Одеської міської ради №156 «Про встановлення тарифів на послуги з користування майданчикам для платного паркування транспортних засобів у м. Одесі», є лист на імя Державної регуляторної служби України від 01.07.22 р. №01-41/1010 від Департаменту транспорту,звязку та організації дорожнього руху про узгодженя проекту рішення.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
повідомити чи надходив до Державної регуляторної служби України лист від 01.07.22 р. №01-41/1010 Департаменту транспорту,звязку та організації дорожнього руху про узгодженя проекту рішення "Про встановлення тарифів на послуги з користування майданчикам для платного паркування транспортних засобів у м. Одесі» або інший документ.
якщо лист надходив прошу повідомити чи розглянуто його та яка відповідь була направлена Департаменту транспорту,звязку та організації дорожнього руху. Прошу надати лист-відповідь.

З повагою,

Ірина Назаренко

Державна регуляторна служба України

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти