Примусова вакцінація

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Симонова Тетяна Михайлівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Симонова Тетяна Михайлівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У зв’язку з вищевикладеним та у відповідності до ст. 34 Конституції України, ст. 35 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», ст. 9, 10, 28, 29, 30, 32, 33, 45 Закону України «Про інформацію», Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу Вас надати письмову відповідь з нижчеперелічених питань.
1. Чи введено в Україні надзвичайну ситуацію (станом на дату надання відповіді). В інформації зазначити рівень надзвичайної ситуації, а також території (регіони), які охоплює надзвичайна ситуація.
Надати копію документу, яким введено в Україні надзвичайну ситуацію.
2. Хто є керівником робіт по ліквідації надзвичайної ситуації в Україні (станом на дату надання відповіді).
Надати копію документу, яким призначено керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Україні.
3. Чи має право у відповідності до статті 75 Кодексу цивільного захисту України Міністр охорони здоров’я України бути керівником робіт з ліквідації насідків надзвичайної ситуації в Україні.
4. Яким розпорядчим документом визначено обов’язкове носіння захисної маски для запобігання поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні (станом на дату надання відповіді).
Надати копію вищезазначеного документу.
5. Якими розпорядчими документами визначено обов’язкову вакцинацію населення, або окремих його груп від гострої респіраторної хвороби
COVID-19, спричиненою короновірусом SARS-CoV-2 (станом на дату надання відповіді).
Надати копії зазначених документів.
6. Алгоритм дій для людей, які перехворіли на респіраторну хворобу COVID-19, спричинену короновірусом SARS-CoV-2 у легкій формі не звертаючись до лікарів, а кількісний тест на антитіла IgG (імуноглобуліни G) до S-білка короновірусу SARS-CoV-2 дає змогу оцінити достатній рівень нейтралізуючих антитіл до короновірусу SARS-CoV-2, внаслідок перенесеної короновірусної хвороби COVID-19, але медичні заклади (роботодавці та ін.) наполегливо рекомендують вакцинуватися.
7. Чому відсутні письмові гарантії щодо ефективності та безпечності вакцин від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою короновірусом
SARS-CoV-2 з оригіналами підпису, скріплених мокрою печаткою відповідальних осіб.
8. Хто несе відповідальність за життя та здоров’я людини після проведення щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою короновірусом SARS-CoV-2. Яким документом це регулюється.
9. Чому після проведення щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою короновірусом SARS-CoV-2 рекламується «колективний» імунітет, однак, попри все наголошується на необхідності в обов’язковому порядку носіння захисної маски.
10. Чому примусово змушують вакцинуватися від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою короновірусом SARS-CoV-2, працівників центральних органів влади та їх територіальних підрозділів; працівників місцевих державних адміністрацій; працівників закладів професійної (професійно-технічної), фахової перед вищої, загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти.
Надати копію розпорядчого документу, яким передбачена обов’язкова вакцинація для вищезазначених працівників.

З повагою,

Симонова Тетяна Михайлівна

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

1 Attachment



Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

1 Attachment



Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

1 Attachment