Примусова вакцінація

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Симонова Тетяна Михайлівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Симонова Тетяна Михайлівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Чи правомірно ПРИМУШУВАТИ громадян України (враховуючи КОНСТИТЦІЮ: право на здоров'я, працю, вільне пересування) ЗМУШУВАТИ працівників приватних підприємств вакцинуватися від Ковід-19 ?
2) Чи є вакцинація від СОVID 19 обов'язковою в допуску до роботи працівників приватних підприємств?
3) Прошу Вас надати кількість звернень щодо поствакцинальних ускладнень після отримання вакцин будь яких виробників від Ковід-19 (за наявності надати їх копії у електронному вигляді).
4) Прошу Вас надати кількість зареєстрованих поствакцинальних ускладнень та їх перелік від вакцинації препаратами будь-яких виробників від Ковід-19 (надати на підтвердження їх копії у електронному вигляді).
5) Прошу Вас надати інформацію про те, хто несе відповідальність за поствакцинальні ускладнення, а також про те хто приймає претензії від вакцинованих у разі ускладення їх стану здоров'я після вакцинування від Ковід-19.
6) Чи інстують доручення Міністерства охорон здоров'я України щодо примусової вакцинації громадян України? Якщо так надати їх копії у електронному вигляді.
7. Чи правомірно примушувати громадян України вакцинуватися від коронавірусної хвороби COVID-19 та/або притягати їх до відповідальності за відмову вакцинуватися від цієї хвороби?
8. Чи можуть працівники приватних підприємств бути відсторонені від роботи, позбавлені премій та надбавок у разі відмови від вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19? Якщо так, то відповідно до якого документа?
Адже, відповідно до статті 2-1 Кодексу законів про працю України будь-яка дискримінація у сфері праці, пряме або непряме обмеження прав працівників залежно, зокрема, від стану здоров’я, не допускається.
Крім того, Конституція, Кодекс законів про працю України, Закони України мають вищу юридичну силу, ніж наказ МОЗ (зокрема, від 04.10.2021 № 2153, при прийнятті якого було порушено процедуру: не було погоджень з усіх структур, недостатній час перебування на обговоренні).
Прошу ВАС надати інформацію, стосовно наступних питань:
1) Який поріг епідемії, та пандемії встановлено для гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 ?

2) Чи є на території України епідемія чи пандемія гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 ?

З повагою,

Симонова Тетяна Михайлівна