Примусова вакцінація працівників дошкільної освіти

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Oksana, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Педагогів нашого закладу дошкільної освіти примусово змушують до вакцинації посилаючись на листи МОНУ та ДОН щодо вакцинації працівників сфери освіти, в зв'язку з високим рівнем загрози інфікування СОVID 19. Адміністрація закладу також погрожує звільненням з роботи за власним бажанням або за прогули (в разі недопуску до роботи) Погрожує невиплатою річної премії.

Чи правомірно недопускати невакцинованих педагогів до роботи в закладі дошкільної освіти?Чи правомірно педагогу не виплачувати річну премію мотивуючи це відсутністю в цього працівника вакцини проти COVID 19? Чи є вакцинація від СОVID 19 обов'язковою в допуску до роботи педагогів-дошкільників.Чи є якийсь нормативний документ, яким можна опелювати в захист педагога перед адміністрацією закладу освіти?

З повагою,

Oksana

Public Health Department MOH,

1 Attachment

--
З повагою
Директорат громадського здоров'я  та профілактики захворюваності МОЗ
України