Примусове відчуження нерухомого майна

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віта Волошина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Віта Волошина

Доброго дня!

Відповідно до Указу Президента України «Про утворення військових адміністрацій» від 24.02.2022 р. № 68/2022 утворено військові адміністрації.
Запроваджувати та здійснювати примусове відчуження майна, що перебуває у приватній власності, як захід правового режиму воєнного стану має право військове командування за погодженням з військовими адміністраціями.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1. Яку кількість об'єктів нерухомого майна приватної форми власності було примусово відчужено з 24 лютого 2022 року на території Луганської області?

З повагою,
Віта Волошина

Луганська обласна державна адміністрація

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти