Приналежність рахунку

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви олександр із Роду матвій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
олександр із Роду матвій

Доброго дня!

У міжнародних документах про права людини (ст. 6 Загальної декларації прав людини, ст.16 Міжнародного пакту про громадянські і політичні права) записано, що кожна людина, де б вона не знаходилася, має право на визнання її правосуб'єктності.

Згідно ст. 3 Конституції України Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.

Згідно ст. 8 Конституції України В Україні визнається і діє принцип верховенства права.

Відповідно до принципу верховенства права та пріоритету прав людини, проявляючи Свою Волю, забезпечити Людині в статусі Людини наступну інформацію, також враховуючи статті 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації :

1) Зазначаю, що громадянину держави Україна Михайлу Івановичу Бойчуку від 15.01.2020 надійшла відповідь управління Державної казначейської служби України у м.Чернівці 15.01.2020 року за № 12-2 із зазначенням, що територіальна громада м.Чернівці, як розпорядник та/або одержувач бюджетних коштів, в управлінні Казначейства не обслуговується, договір про здійснення розрахунково-касового обслуговування не укладався, а також відсутні рахунки відкриті на ім’я Територіальної громади м.Чернівці.

Тому протягом п'ятиденного строку надати публічну інформацію про те, чи є Територіальна громада м. Чернівці власником рахунку
код ЄДРПОУ 37836095, банк отримувача Казначейство України, номер рахунку UA118999980314040542000024405 так як зазначено, що дані рахунки відкриті на ім’я Чернівецького управління казначейства, м. Чернівці.

2) Всі утворені з використанням моєї Людини власності – імена та персональні дані – є моєю інтелектуальною власністю - тому збір, зберігання, передача третім особам, включаючи транскордонну передачу, та використання персональних даних не за призначенням ЗАБОРОНЯЮ ! Повідомити письмово щодо фіксації даної ЗАБОРОНИ.

3) Реалізуючи свої права Людини, забороняю застосовувати до Мене будь-які презумпції та зобов’язую звертатися в листах та адресувати на поштових конвертах до Мене так і тільки так: олескандру васильовичу з Роду матвій, Людина в статусі Людина.

Відповідь із зазначенням номера вхідного документу-запита надати по суті та згідно хронології питань направити у законом встановлений строк. У випадку якщо не володієте інформацією, направити даний запит до Розпорядника Інформації і мене Людину в статусі Людина (запитувача) про це повідомити.

Залишаю за собою всі майнові та інші права. Без шкоди та упередження (UCC 1-308.4). Без акцепта. Без обороту на мене. Без обороту на власність. Без регресу. По боргах і зобов'язаннях персони не відповідаю.

З повагою,
Субєкт міжнародного публічного права, основний кредитор,
Людина в статусі Людина, олександр син василя із Роду матвій

Фінансове управління міської ради, Чернівецька міська рада

1 Attachment

:

³ -241-

--
Avast.
https://www.avast.com/antivirus

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]