Приписи на усунення недоліків дорожнього покриття

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Чи були видані необхідні приписи на усунення недоліків дорожнього покриття, а саме вибоїн на проміжку ≈ 20 метрів, розташованих за адресою: Волинська обл., м.Луцьк, вул.Конякіна, 12А, на повороті з вул. Конякіна, на розі будинків 12А і 12Б? (фотографії за посиланням https://photos.app.goo.gl/iNhE8XFKnGE6hL... ), які суперечать вимогам ДСТУ 3587-97 «Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці і залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану», що призводить до ушкодження ходової частини автомобілів, які прямують цією вулицею, та може викликати виникнення дорожньо-транспортної пригоди?
2) Чи були видані необхідні приписи на усунення недоліків дорожнього покриття, а саме вибоїн на проміжку ≈ 15 метрів, розташованих за адресою: Волинська обл., м.Луцьк, Лідавська вулиця, 2, на повороті вул. Лідавської? (фотографії за посиланням https://photos.app.goo.gl/iNhE8XFKnGE6hL... ), які суперечать вимогам ДСТУ 3587-97 «Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці і залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану», що призводить до ушкодження ходової частини автомобілів, які прямують цією вулицею, та може викликати виникнення дорожньо-транспортної пригоди?
3) Якщо такі приписи видані, прошу Вас надати копію цього припису.
4) Якщо такі приписи досі не видані, прошу Вас надати інформацію, чи будуть вони видані Вами щодо вибоїн, розташованих за вищевказими адресами, на адресу уповноважених комунальних та іншіх органів та служб, оскільки відповідно до п.10 «Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 1994 р. N 198, контроль за дотриманням правил ремонту і утримання автомобільних доріг та вулиць здійснюється власниками дорожніх об'єктів та
уповноваженим підрозділом Національної поліції?

З повагою,

Igor Adamchuk

УПП у Волинській області, Патрульна поліція України

1 Attachment