Присвоєння черговоро гангу посадовим особам місцевого самоврядування

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Людмила Линник, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Людмила Линник

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до ч. 7 ст. 15 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" черговий ранг присвоюється за умови, якщо посадова особа успішно відпрацювала на займаній посаді не менш як 2 роки.
А що як 2 роки від дня, коли посадовій особі було присвоєно попередній ранг, виповнюється під час перебування жінки у відпустці для догляду за дитиною до 3 років? Коли можна присвоїти черговий ранг? Чи працівника мобілізовано. Як присвоюється ранг в такому випадку? Чи зараховується час мобілізації у період успішної роботи на посаді для присвоєння чергового ранку? А період простою чи перебування працівник у відпустці без збереження заробітної поати під час карантину чи в умовах воєнного стану на період більш ніж 15 к.днів?

З повагою,

Людмила Линник

zagal, Національне агентство України з питань державної служби

1 Attachment

Національне агентство України з питань державної служби

1 Attachment