Приватизація житла Олени Пчілки 2б

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Килимар Віктор, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Килимар Віктор

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Чи мала квартира № 59 у будинку за номером 2-Б по вулиці Олени Пчілки в місті Києві статус службового житла?

2) Працівник/працівники якого органу державної влади отримали право проживати у квартирі № 59 у будинку за номером 2-Б по вулиці Олени Пчілки в місті Києві.

3) На підставі яких документів та правових засад було видано свідоцтво про право власності Відділом приватизації державного житлового фонду Управління житлово-комунального господарства Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації на квартиру № 59 у будинку за номером 2-Б по вулиці Олени Пчілки в місті Києві.

4) На яких правових підставах квартира № 59 у будинку за номером 2-Б по вулиці Олени Пчілки в місті Києві перебувала у державній (комунальній) власності.

5) Хто і на підставі якого документу отримав право користування на квартиру № 59 у будинку за номером 2-Б по вулиці Олени Пчілки в місті Києві

З повагою,

Килимар Віктор

інфозапит Дарниця,

Ваш запит отримано 03.01.2019 та зареєстровано вхідний номер 101-1(з)

показати цитоване

Відділ діловодства Дарницької РДА,

1 Attachment

[Subject only] відповідь на запит

показати цитоване