привласнення державного майна, невиплата зарплати ХІФКНТЕУ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олег, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Харківський інститут фінансів КНТЕУ ліквідували за 10 днів для того, щоб Гурова К.Д. (директор Харківського торговельно-економічного КНТЕУ) та Сердюков К.Г (директор ХІФ КНТЕУ) прибрали до рук приміщення ХІФКНТЕУ в центрі міста Харкова (пров. Плетньовський 5). Людей залякуваннями звільнили, при цьому зарплату не заплатили. Заборгованість 2,5 млн грн. Інспекція з праці не реагує на письмові звернення працівників, близько 25 осіб звернулися до неї. Є заборгованість до бюджету по податкам. Студентів перевили до ХТЕІКНТЕУ поза ліцензійних обсягів, і в них не питали про переведення. Без їх дозволу їх перевели в ХТЕІ КНТЕУ, де змушують платити 3,5 тис грн українців та 5 тис. грн іноземних студентів благодійних внесків, оплату за весь термін навчання.
Гурова К.Д. відмовляється платити заборгованість по зарплаті, хоча її інститут є правоприємником всього, що ліквідували і забрали у ХІФКНТЕУ

З повагою,

Олег

Національне агентство з питань запобігання корупції

Доброго дня! Національним агентством Ваше звернення не може бути зареєстровано у зв’язку з неналежним оформленням, а саме не дотримання вимог пункту 4 розділу І Рішення НАЗК від 27.10.2017 № 1024 «Про затвердження Порядку обробки повідомлень про корупцію та повідомлень про порушення вимог Закону України «Про політичні партії в Україні», що надходять до Національного агентства з питань запобігання корупції» зареєстрованого в Міністерстві юстиції від 15.01.2018 за № 60/31512. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, адреса та підпис особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення). Листи, які надходять через офіційну електронну адресу направляються з підписом у сканованому вигляді.

показати цитоване