привласнення державного майна, невиплата зарплати ХІФКНТЕУ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Харківський інститут фінансів КНТЕУ ліквідували за 10 днів для того, щоб Гурова К.Д. (директор Харківського торговельно-економічного КНТЕУ) та Сердюков К.Г (директор ХІФ КНТЕУ) прибрали до рук приміщення ХІФКНТЕУ в центрі міста Харкова (пров. Плетньовський 5). Людей залякуваннями звільнили, при цьому зарплату не заплатили. заборгованість 2,5 млн грн. Інспекція з праці не реагує на письмові звернення працівників, близько 25 осіб звернулися до неї. Є заборгованість до бюджету по податкам.
Студентів перевили до ХТЕІКНТЕУ поза ліцензійних обсягів, і в них не питали про переведення. Без їх дозволу їх перевели в ХТЕІ КНТЕУ, де змушують платити 3,5 тис грн українців та 5 тис. грн іноземних студентів благодійних внесків. При цьому принижують, ображають і погрожують відрахуванням.
Гурова К.Д. відмовляється платити заборгованість по зарплаті, хоча її інститут є правоприємником всього, що ліквідували і забрали у ХІФКНТЕУ.
В ХТЕІКНТЕУ викладачам оплачують працю на погодинній формі.

З повагою,

Олег