привласнення державного майна, невиплата зарплати ХІФКНТЕУ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олег, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Харківський інститут фінансів КНТЕУ ліквідували за 10 днів для того, щоб Гурова К.Д. (директор Харківського торговельно-економічного КНТЕУ) та Сердюков К.Г (директор ХІФ КНТЕУ) прибрали до рук приміщення ХІФКНТЕУ в центрі міста Харкова (пров. Плетньовський 5). Людей залякуваннями звільнили, при цьому зарплату не заплатили. Заборгованість 2,5 млн грн. Інспекція з праці не реагує на письмові звернення працівників, близько 25 осіб звернулися до неї. Є заборгованість до бюджету по податкам. Студентів перевили до ХТЕІКНТЕУ поза ліцензійних обсягів, і в них не питали про переведення. Без їх дозволу їх перевели в ХТЕІ КНТЕУ, де змушують платити 3,5 тис грн українців та 5 тис. грн іноземних студентів благодійних внесків, оплату за весь термін навчання.
Приміщення почали сдавать в оренду і заробляти гроші.
Гурова К.Д. відмовляється платити заборгованість по зарплаті, хоча її інститут є правоприємником всього, що ліквідували і забрали у ХІФКНТЕУ

З повагою,

Олег

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти