Призначення на посаду державного службовця категорії "А" без конкурсу

Олександр Степовий

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно п.п. 1, п.2, Статті 34 Закону України «Про Державну службу», призначення на посаду державного службовця категорії "А" здійснюється на п’ять років. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 р. № 206-р, Головою Державної авіаційної служби України було призначено Більчука Олександра Васильовича. Термін перебування на зазначеній посаді Більчука О.В. закінчився 23 березня 2021 року.
1. Прошу надати інформацію та копію рішення (документа) на підставі якого було продовжено термін перебування на посаді Голови Державної авіаційної служби України Більчука О.В..
2. Прошу надати інформацію про причини з яких не була здійснена процедура вступу на державну службу шляхом призначення громадянина України Більчука О.В. на посаду державної служби за результатами конкурсу.
3. Прошу надати інформацію про причини з яких не було оприлюднення інформації про оголошення проведення конкурсу на посаду Голови Державної авіаційної служби України з 2016 року по теперішній час.

З повагою,

Олександр Степовий

zagal, Національне агентство України з питань державної служби

1 Attachment