Призначення на посаду заступника директора департаменту підтримки фермерства, кооперації та розвитку сільських територій Мінагрополітики, Шупика Сергія Миколайовича.

Петро Сергієнко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Акти про призначення на посаду/посади (накази (розпорядження), рішення, залежно від категорії посади, відповідно до законодавства) заступника директора департаменту підтримки фермерства, кооперації та розвитку сільських територій – начальника відділу підтримки фермерства, Шупика Сергія Миколайовича, під час проходження ним державної служби в Міністерстві аграрної політики та продовольства України (просування державного службовця по службі), із зазначенням:

1) суб’єкта призначення;
2) призначення на посаду державної служби:
- за результатами конкурсу;
- переведення без обов’язкового проведення конкурсу. У випадку, якщо призначення на посаду здійснено шляхом переведення без обов’язкового проведення конкурсу: посаду (із зазначенням категорії посади державної служби) в державному органі, з якого перевівся державний службовець; орган державної влади (орган місцевого самоврядування, підприємство, установа, організація) з якого перевівся; дату звільнення в органі державної влади (органі місцевого самоврядування, підприємстві, установі, організації) з якого перевівся.

Прошу:
1. Прийняти даний запит до розгляду та задовольнити;
2. Надати інформацію з копіями відповідних документів.
Прошу надати відповідь у визначений законом термін електронною поштою.

Звертаю Вашу увагу, що відповідно до частини 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження
державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. Відповідно до частини 7 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» обмеженню доступу підлягає інформація, а не документ. Якщо документ містить інформацію з обмеженим доступом, для ознайомлення надається інформація, доступ до якої необмежений.
У разі ненадання або надання неповної інформації, буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою та сподіванням на порозуміння,
Петро Сергієнко

Юлія Сергіївна Кручиніна, Міністерство аграрної політики та продовольства України

1 Attachment