Призупинення деяких пунктів Конвенції з прав людини

живий мужчина Роман

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати фотокопію оригіналу всього документа, від першої і до останньої сторінки, який було направлено в квітні 2024 року до Ради Європи щодо призупинення дії в країні деяких пунктів Європейської конвенції з прав і свобод людини.

Якщо документ надсилався не державною мовою - додатково надати фотокопію оригіналу на державній мові.

З повагою,

живий мужчина Роман

Департамент міжнародних організацій, Міністерство закордонних справ України

7 Attachments

³!

.

 

,

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

живий мужчина Роман

Доброго дня!

Прошу надати інформацію чому в надісланій ноті відсутнє ім'я фізичної особи, яка підписала ноту?

З повагою,

живий мужчина Роман

Департамент міжнародних організацій, Міністерство закордонних справ України

Шановний живий мужчина Романе!
Дипломатичне листування є досить консервативною сферою дипломатичної практики та, як правило, передбачає дотримання традиційних правил дипломатичного протоколу. Вироблені протягом тривалого історичного часу, ці правила є загальноприйнятими в міжнародній дипломатичній діяльності.
Вербальна нота є одним із найбільш поширених документів дипломатичного листування, яким обмінюються Міністерство закордонних справ/міжнародна організація країни перебування і дипломатичні установи (посольства, постійні представництва при МО), а також самі посольства між собою.
Текст вербальних нот складається від третьої особи, друкується на нотному бланку, має вихідний номер і дату відправки; після тексту ноти ставиться печатка МЗС або дипломатичного представництва, нота не підписується.
Деякі керівники дипломатичних представництв в кінці тексту вербальної ноти або на печатці ставлять свої ініціали. Але ця практика є необов’язковою.
У подальшому запити, зокрема щодо надання будь-яких роз’яснень та уточнень, просили б надсилати на загальну адресу МЗС України [email address].

З повагою,
Департамент міжнародних організацій МЗС України

показати цитоване