Про аеропорт Дніпра

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Єгор Мороз, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Прошу надати інформацію, щодо суми коштів, які закладені в державний бюджет України на 2019 рік, на реконструкцію або будівництво аеропортів в Дніпропетровській області. Якщо об’єктів декілька, прошу вказати суми по кожному об’єкту окремо, вид робіт, та запланований їх початок і кінець.
2. На якій стадії знаходиться питання будівництва аеропорту в смт. Солоне Дніпропетровської області, та в які строки планується реалізувати даний проект. Чи вирішені питання власності на земельні ділянки, які планується використати під будівництво аеропорту в смт. Солоне і кому належать ці ділянки.
3. Прошу також надати інформацію, щодо можливих інвесторів будівництва вищезазначеного аеропорту – злітно-посадкової смуги, аеровокзального комплексу разом з терміналами, та комунікаціями для повноцінної діяльності аеропорту. Яка орієнтовна вартість будівництва вищезазначених об’єктів аеропорту (вкажіть будь ласка вартість будівництва кожного об’єкту окремо).
4. Прошу надати інформацію щодо планів Міністерства інфраструктури України щодо аеропорту в місті Дніпро. Чи планується в довгострокових програмах міністерства на 2020, 2021, 2022 роки проведення реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту в місті Дніпро. Якщо так, то прошу вказати суму коштів, яка запланована в державних програмах.
5. Суми коштів, які закладені в державному бюджеті на 2019 рік, для будівництва, ремонту, реконструкцій об’єктів аеропортів в обласних центрах України. Прошу надати цю інформацію з вказанням сум, видів робіт, строків виконання робіт по кожному об’єкту окремо.

З повагою,

Єгор Мороз

Маринець Вадим Анатолійович, Міністерство інфраструктури України

2 Attachments

 

, 20 .

 

 

 

³

̳

[1]cid:image001.jpg@01D25134.AAB89B20

.   +38 044 351 48 05, [email address]

 

References

Visible links

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Маринець Вадим Анатолійович, Міністерство інфраструктури України

2 Attachments

 

 

 

 

 

³

̳

[1]cid:image001.jpg@01D25134.AAB89B20

 

References

Visible links

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]